DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Kávová lampa ... Jutová lampa
Zbožňuji svou kávovou lampu ... Jutovou lampu.
Kávová lampa Jutová lampa

Kávová lampa Jutová lampa

Když do nich vstoupíte, jsou obydlí a okamžitě pochopíte, že mají zvláštní atmosféru a že to vůbec není design nábytku nebo drahé záclony, na takových místech je „duch domu“. Vypadalo by to jako základní maličkosti: reprodukce na stěnách, upravené pokrmy nebo zábavné maličkosti vytvořené rukama pečujících majitelů. Jedná se o jeden z těchto krásných detailů interiéru, které budou popsány v tomto článku.
Budete potřebovat:
 • Plátěná taška (jedna nebo více);
 • Hotový drátěný rám vyrobený z drátu;
 • Křída, staré mýdlo nebo tužka;
 • Nůžky;
 • Trasovací papír nebo papír;
 • Odvalovací nit;
 • Vlákno Kapron;
 • Jehly.


Kávová lampa Jutová lampa

Pokud máte štěstí a žijete v blízkosti kavárny - požádejte své zaměstnance, aby zapůjčili několik plátěných tašek nebo tašek, které se používají k ukládání kávy. Obvykle je „tak dobrý“ s nimi jednoduše hromadně a jsou připraveni je sdílet. Existuje další možnost, takové tašky lze zakoupit na internetu, cena takového množství je často 2-3 $ za kus.
Samozřejmě, můžete ji použít - jakoukoli jinou látku, bavlnu nebo hedvábí, ale z toho váš stínidlo ztratí svou chuť. Koneckonců, saténové lampy se často vyskytují v obývacích pokojích ve stylu budoárů a lampy zděděné bavlnou nebo jasnými stuhami byly mnohdy zděděny od sovětských dob. Zda je případ tak neobvyklého materiálu jako juta. Na první pohled to vypadá jednoduše, ale produkty z něj vypadají elegantně a velmi originálně. Taková lampa bude vypadat přiměřeně, jak na nočním stolku, tak v obývacím pokoji. Může být vyroben pro sebe nebo pro přátele.

Najděte drátěný rám.


Kávová lampa Jutová lampa

Kávová lampa Jutová lampa

Svému stínítku můžete dát druhý život odstraněním látky ze starého produktu a vypůjčením rámu, nebo si můžete jednoduše koupit hotový drátěný rám na internetu. Pokud jste pro své experimenty vybrali pouze jeden produkt - buďte velmi opatrní při odstraňování starého stínidla ... Můžete jej použít jako vzorek. Pokud začnete od nuly, budete potřebovat papírový vzor. Pokud chcete vyrobit jednoduchý stínidlo ve tvaru bubnu - musíte přemýšlet o tom, jaký by měl být jeho obvod. Pokud se jedná o lampu s panely, nakreslete jednu z nich na pauzovací papír nebo na list papíru a tento jednoduchý postup proveďte na každé straně. Připojte je k sobě a ovinte je kolem stínítka, abyste zjistili, zda se hodí. Pamatujte, že základ stínidla musí být flexibilní, jinak nebude vzhled vašeho produktu zdaleka dokonalý. A samozřejmě silný, aby zázrak, který jste vytvořili, vydržel co nejdéle.

Začněte sbírat


Kávová lampa Jutová lampa

Kávová lampa Jutová lampa

V závislosti na velikosti rámu vašeho stínítka můžete jej vyrobit z jedné strany sáčku, ale možná budete potřebovat obě strany, což vám umožní zvýšit objem vašeho mistrovského díla. Položte předem vyrobený blank na plátno a odřízněte budoucí stínidlo, odřízněte přebytečnou látku a na každé straně ponechte asi 1/2 celé délky. K tomuto procesu je třeba přistupovat se zvláštní péčí, např nesprávně vytvořený vzor může vykolejit veškerou vykonanou práci.
Začněte ovíjet látku kolem stínítka. Použil jsem lepidlo, abych ho připevnil k drátěné základně, a pak jsem jej „našil“ do rámu pomocí juty (nit připomínající pytlovinu ve struktuře, kterou jsem našel v železářství) a velkou jehlou. Dříve jsem slepku slepil, abych se vyhnul šikmému materiálu, i když pokud jste si jistí svými schopnostmi, můžete se bez toho obejít.Pro vaši lampu vyrobenou z plátna je nejvhodnější nízkoenergetická žárovka.
Kávová lampa Jutová lampa

Kávová lampa Jutová lampa

Vraťte se
Komentáře (3)
 1. Denis
  #1 Denis Hosté 7. srpna 2017 13:17
  3
  Velmi krásný stín. Určitě najdu podobnou tašku a vyrobím si jednu. Díky za mistrovskou třídu!
 2. Lina Monroe
  #2 Lina Monroe Hosté 8. srpna 2017 10:51
  0
  Tento styl se mi opravdu líbí, bohužel nemám starý zbytečný stínítko, ale pravděpodobně si ho můžete koupit, nejjednodušší a ne moc krásný a z něj z něj udělat umělecké dílo. Vypadá to opravdu skvěle
 3. ji45da
  #3 ji45da Hosté 10. srpna 2017 10:53
  0
  Děkuji moc za lekci! Jak se říká: „Všechno geniální je jednoduché.“ Minimální náklady a úsilí a výsledkem je stylová originální lampa, která rozhodně nezůstane bez pozornosti.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky