DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Třísložkový obličejový peeling
Tříkomponentní čištění obličeje

Tříkomponentní čištění obličeje

Jedním z důležitých postupů čištění obličeje, který je nezbytný pro to, aby pokožka vypadala dobře udržovaná a zdravá, je drhnutí. Drhnout - kosmetický přípravek obsahující mimo jiné exfoliační složku, která odstraňuje horní vrstvu pokožky a sestává z mrtvých buněk, které narušují její včasnou obnovu.
Můžete si udělat peeling z přírodních produktů, které jsou dostupné v každé domácnosti. V takovém případě si můžete být jisti jejich kvalitou a původem. Můžete si připravit směs v malém množství a vybrat složení, které se vám líbí a bude nejlépe fungovat se vzorkovací metodou.
Tři ingredience, které se používají při čištění v receptu níže, jsou káva, aktivní uhlí a med. Tato kombinace se může zdát trochu podivná, ale každý z těchto produktů má řadu užitečných vlastností a pomůže, aby byla pokožka zdravější a čistší.
Kávapřesněji, kofein v něm obsažený, pomáhá aktivovat krevní oběh, činí pokožku pružnější, vyhlazuje a snižuje počet vrásek. K přípravě křoviny se používá jak čerstvě mletá káva, tak i zbytky mleté ​​kávy po přípravě horkého nápoje. U tohoto receptu se užívá suchý prášek, který působí aktivněji.
Aktivní uhlí jak houba absorbuje toxiny a uvolňuje z nich pokožku. Počet černých skvrn se sníží, zánět kůže zmizí, protože uhlí ničí bakterie a odstraňuje přebytečný tuk z pórů na obličeji.
Zlato - měkká základna pro drhnutí. Má antibakteriální účinek a je přírodním antioxidantem, změkčuje a léčí a poskytuje omlazující účinek. Jedním z cílů používání medu jako součásti kosmetického přípravku je zvlhčení a vyživování, které je vystaveno mechanickému účinku drhnutí pokožky.
Všechny tři produkty fungují jako exfoliatory, exfoliační mrtvé buňky a urychlují jejich obnovu.

Krok 1: Složky


Tříkomponentní čištění obličeje

K přípravě drhnutí se odebírají stejné části mleté ​​kávy a medu a polovina aktivního uhlí. To znamená, že na 1 polévkovou lžíci kávy a 1 polévkovou lžíci medu potřebujete pouze 0,5 polévkové lžíce aktivního uhlí. Takové množství přísad je dostačující pro jeden postup, zatímco drhnutí je připraveno velmi snadno a nemá smysl okamžitě jej míchat ve velkých množstvích.
Aby nedocházelo k poranění kůže, měla by se brát velmi jemně mletá káva bez náplní nebo příchutí. Tablety s aktivním uhlím musí být jemně rozdrceny. Med je často příčinou alergických reakcí, doporučuje se nejprve provést test na zadní straně ruky a teprve poté, pokud je vše v pořádku, aplikovat směs na obličej.
 • 1 díl mleté ​​kávy
 • 1 díl medu
 • 1/2 části aktivního uhlí.

Krok 2: Vaření


Tříkomponentní čištění obličeje

Tříkomponentní čištění obličeje

Připravené ingredience vložte do misky a dobře promíchejte.

Krok 3: Aplikace


Tříkomponentní čištění obličeje

Tříkomponentní čištění obličeje

Umyjte si obličej teplou vodou, abyste odstranili nečistoty a otevřete póry. Scrub se aplikuje pouze na mokrou pokožku. Udělejte si pár minut jemným otíráním křoviny kruhovým pohybem po tváři a vyhýbejte se citlivým oblastem kolem očí a rtů. Rovněž je dobré provádět masážní pohyby podél masážních linií, od středu čela k chrámům, od rohů úst k uším. Propláchněte chladnou vodou. To pomůže snížit póry a zlepšit krevní oběh.Doporučuje se postup opakovat nejvýše 2-3krát týdně před spaním nebo 2 hodiny před odchodem ven. Po odstranění drhnutí by na obličej měl být aplikován zvlhčovač. Je nutné pečlivě sledovat reakci pokožky na použité prostředky, zarudnutí a svědění - známky toho, že je nutné upravit složení drhnutí.
Tento článek je speciálně přeložen pro washerhouse.com/3/cs
Vraťte se
Komentáře (5)
 1. Olga Zakhar
  #1 Olga Zakhar Hosté 6. srpna 2017 09:09
  2
  Chutný vzhled)))! Miluji kávu. Dřív jsem si vyráběl kávu pro sebe, jen pro tělo. Jak to voní! Nezkoušel jsem to na tváři, díky za tip! Uhlí plus káva plus med! Výbušná směs. Díky za recept, odejdi)))
 2. Olga
  #2 Olga Hosté 6. srpna 2017 14:04
  3
  Pro milovníky kávy obecně, skvělý recept! Lepší než jakékoli jiné zakoupené produkty, přírodní ingredience poskytují vynikající výsledek. A navíc chuť je neuvěřitelná. Zkontrolováno!
 3. Irinaalexa
  #3 Irinaalexa Hosté 7. srpna 2017 10:26
  1
  Ano, vůně této křoviny je úžasná a účinek je vynikající. Kůže se neobvykle vyhladí a zjemní. Něco jako předtím, ale bez uhlí - ale pokožka je tak očištěna ještě lépe. Díky za recept - už jsem to udělal dvakrát, jsem s výsledkem velmi spokojen !!!!
 4. Lina Monroe
  #4 Lina Monroe Hosté 8. srpna 2017 10:57
  1
  Věděl jsem, že dělají drhnutí kávy, nezkoušel jsem všechny ingredience jako drhnutí, moje pokožka je mastná a náchylná k vyrážkám, pokud bych měl rozumět čistícímu drhnutí? Zatím používám výkladní skříň, ale chci udělat něco z přírodních komponent.
 5. Agolyaeva
  #5 Agolyaeva Hosté 22. srpna 2017 14:54
  0
  Velký peeling. Účinek je neskutečný: pokožka je jemná a hedvábná - testováno na vás. Bohužel kávu nemám rád, ale jak víte: „Krása vyžaduje oběť.“

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky