DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Náramek z horkého lepidla„ Black Lagoon “
Běžnou lepicí pistoli lze použít nejen k lepení různých částí, ale také k vytváření různých řemesel a ozdob. Nevěříš? Pojďme si vyrobit náramek s horkým lepidlem. Dokonce i začátečník to zvládne.
Horký náramek

Pojďme začít!
K vytvoření náramku potřebujeme:
 • - horká lepicí pistole s 1 - 2 lepidly;
 • - fólie;
 • - černý lak na nehty;
 • - bílý lak na nehty s efektem „praskání“ (lze jej nahradit bílou akrylovou barvou);
 • - transparentní lak na nehty;
 • - moment lepidla;
 • - spona - karabina na náramek a dva prsteny;
 • - kleště a kleště;
 • - mastný krém.

Horký náramek

Krok 1. Bereme řetěz, nejlépe černý, protože náramek bude tmavý. Než to uděláte, nezapomeňte změřit zápěstí tak, aby se náramek neukázal být příliš velký nebo velmi malý. Pak z jednoho konce řetězu míjíme prsten a uzavíráme jej kleštěmi. Na druhou stranu také navlékneme kroužek s karabinou.
Horký náramek

Krok 2. Vezměte fólii. Namažte jej tukovým krémem, aby se kapičky dobře oddělily od fólie. Vytlačte malé kapičky lepidla na fólii z pistole na lepidlo, měly by být rovné jako poloviční korálky. To budou korálky pro náramek. Počet kuliček závisí na délce řetězu. (V tomto produktu je délka řetězce 14 cm a získá se asi 10 kuliček)
Poznámka: Počkejte, až se zbraň zahřeje správně a lepidlo je velmi horké. V opačném případě budou kapičky nedbalé a křivé. Při práci s horkým lepidlem buďte opatrní a věnujte zvláštní pozornost bezpečnosti dětí, protože lepicí pistole se zahřívá a lepidlo vyjde velmi horké.
Horký náramek

Horký náramek

Krok 3. Když jsou korálky z lepidla suché, musí být natřeny černým lakem na nehty. Je lepší to udělat, aniž byste je odtrhli od fólie. Potom si vezmeme bílý lak na nehty s efektem „praskání“ a naneseme na černý lak. Lak následně praskne a vytvoří mramorový efekt. Pokud takový lak neexistuje, můžete použít obvyklou bílou akrylovou barvu nebo bílý lak na nehty a nakreslit tenké nerovné čáry, abyste získali účinek mramoru. Vše opravujeme transparentním lakem na nehty.
Horký náramek

Krok 4. Přilepte naše korálky na řetěz. To lze provést pomocí stejné horké lepicí pistole nebo okamžitého lepidla. Protože jsem měl ještě jednu perličku, udělal jsem další prsten. K tomu jsem na základě prstenu, který lze zakoupit v jakémkoli obchodě pro kreativitu, nalepil jednu korálku.
Horký náramek

Náramek je připraven! Výhodou takového náramku je to, že vy sami můžete vytvořit tvar korálků, měnit barvy. Každý se může cítit jako designér a vytvářet jedinečnou výzdobu.
Horký náramek
Vraťte se
Komentáře (1)
 1. Lalika
  #1 Lalika Hosté 21. srpna 2017 11:31
  0
  Ale nápad je opravdu zajímavý! Můžete se pokusit vyrobit takové korálky nejen k ozdobení náramku, ale také k oblečení nebo kabelkám.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky