DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Palčáky zdobí„ Kočičí nohy “
Zdálo by se, že začalo teprve léto, ale než budeme mít čas se rozhlédnout, přijde opět sněhově bílá studená zima. Jak je známo: „Připravte se v létě na saních a v zimě vozík,“ znamená to, že se musíte na všechno připravit předem. Proto je třeba šít, například, vtipné rukavice v podobě kočičích nohou. Zachrání vás před chladem a povzbudí vás.
Rukavice pro dámské rukavice

Pro výzdobu palčáků potřebujeme:
- palčáky;
- růžová plsť;
- nůžky;
- pero;
- nitě a jehly.
Rukavice pro dámské rukavice

Poznámka: Je lepší brát palčáky v jasných barvách bez jakéhokoli vzoru, ty barvy, které jsou pro kočky považovány za přirozené (bílá, šedá, červená, černá), budou také vypadat dobře. Bude to ještě lepší, pokud sundáte palčáky, vytvoří to pocit měkkých kočičích vlasů. Pokud si nepamatujete, jak kočičí nohy vypadají, pak se před začátkem kresby podívejte na nohy svého domácího mazlíčka. Pokud však kočka neexistuje, podívejte se na obrázek tlapek na internetu. Tak pojďme začít!
Krok 1. Na růžovou plst jsme kreslili tzv. Dlaň (5,5 cm široký a 4 cm vysoký) a čtyři kočičí polštářky (2 cm široký a 3 cm vysoký). Je lepší se cítit s jemnou texturou.
Rukavice pro dámské rukavice

Rukavice pro dámské rukavice

Krok 2. Vyrábíme dvě přípravy. Řez podél obrysu.
Rukavice pro dámské rukavice

Krok 3. Pro větší pohodlí vložte do rukavic ohnuté noviny. To je nezbytné, aby nedošlo k náhodnému blikání rukavicí. Upevňujeme obrobek kolíky na vnitřní straně palčáků.
Rukavice pro dámské rukavice

Krok 4. Šijeme všechny polotovary šitím (knoflíkovou dírkou). Vyberte vlákna, která odpovídají barvě plsti. Pokuste se zajistit, aby stehy byly rovné, upravené a nic se netahalo dohromady.
Rukavice pro dámské rukavice

Rukavice pro dámské rukavice

Tady je nová věc!
Rukavice pro dámské rukavice

V těchto krásných a teplých rukavicích můžete sáňkovat, lyžovat, vyřezávat sněhuláka a uspořádat zimní focení.
Rukavice pro dámské rukavice
Vraťte se
Komentáře (3)
 1. Ogo
  #1 Ogo Hosté 8. srpna 2017 19:09
  0
  Já sám bych ani nenapadl tak jemný a jasný dekor palčáek, a to ani na vnitřní straně mých rukou! Teď beru na vědomí tento nápad, úspory jsou zřejmé - můžete vzít nejjednodušší rukavice nebo rukavice, ale je zde spousta prostoru pro fantazii!
 2. Alyaska
  #2 Alyaska Hosté 22. srpna 2017 23:39
  0
  Jaká radost! Určitě si vyrobte takové rukavice pro moji dceru v zimě. A ona bude ráda a mnoho peněz není potřeba. Díky za nápad!
 3. Alexandra
  #3 Alexandra Hosté 26. srpna 2017 14:10
  0
  Nadýchané výrobky budou brzy setřeny a toto je originální možnost zakrýt otvory. Možná se tato myšlenka dá uplatnit nejen na rukavice. Vezměte na vědomí, díky!

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky