DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Plastový odznak
První odznaky na oblečení se objevily ve starověku. Sloužily jako vyznamenání, které odráželo příslušnost k určité vrstvě společnosti. Odznaky se pak staly symboly volebních kampaní, studentských společností. Postupně však začali ztrácet svůj oficiální status. Tyto prvky se staly nedílnou součástí kultury mládeže.
Dnes jsou na bundy, džíny a další věci umístěny odznaky. Navíc vypadají jinak - buď vytvářejí romantický, pak přísný nebo vzpurný obraz. Proto navrhuji, aby se z plastového kontejneru vytvořila ikona vlastníma rukama.
Ikona plastový kontejner

Budeme potřebovat:
- průhledný plastový obal;
- kartáč;
- obrázek ikony (libovolný);
- permanentní značka;
- laky na nehty nebo akrylové barvy;
- malý špendlík nebo základna pro brož;
- kousek plsti;
- lepicí pistole;
- nůžky.
Ikona plastový kontejner

Pojďme začít!
Krok 1. Přípravné práce: nádobu omyjte teplou vodou, odstraňte nálepky a lepidlo. Nechte to dobře uschnout. Dávejte pozor! Značka PS6 musí být na obalu kontejneru, jako jen tento druh plastu se smršťuje v žáru.
Ikona plastový kontejner

Krok 2. Vezměte plastovou nádobu. Odřízli jsme od ní pouze sudou část (nebudeme potřebovat vlnitou část). Na obrázek aplikujeme řezaný plast a nastíníme celý obrázek. Pro lepší přehlednost a jasnost výkresu je lepší použít tenkou značku. Nezapomeňte, že prázdná ikona by měla být dvakrát nebo třikrát větší než požadovaný výsledek, protože plast se zmenší a vzor bude mnohem menší.
Ikona plastový kontejner

Ikona plastový kontejner

Krok 3. Řez podél obrysu.
Ikona plastový kontejner

Krok 4. Polotovar odznaku položte na plech potažený fólií nebo pergamenem. Předehřejte troubu na 200 stupňů. Umístěte pánev do trouby na 30 až 60 sekund. Brzy se plast začne ohýbat, ale pak se narovná a zmenší. Obrobek můžete získat z trouby. Stala se těžší a méně.
Ikona plastový kontejner

Krok 5. Když je obrobek stále horký, stiskněte jej dolů něčím těžkým, jako je například hrnek. Bude tedy přímější.
Ikona plastový kontejner

Poznámka: můj obrobek byl 10 cm před pečením a 3 cm poté.
Krok 6. Začneme zbarvovat. K tomu použijte laky na nehty nebo akrylové barvy. Můžete barvit z kterékoli strany. Nebojte se malovat přes všechny řádky, protože zadní část řádku bude stále viditelná.
Ikona plastový kontejner

Takže to vypadá zezadu.
Ikona plastový kontejner

Takže to vypadá dopředu.
Ikona plastový kontejner

Krok 7. Přidejte několik zvýraznění, aby se zmrzlina stala realističtější. Na párátko naneseme malé množství laku na nehty a na ikoně uděláme malý pohled. V případě potřeby můžete ikonu zakrýt průhledným lakem na nehty.
Ikona plastový kontejner

Ikona plastový kontejner

Krok 8. Proveďte montáž. Pomocí lepicí pistole nalepte malý špendlík na odznak a přilepte malý kus plsti nahoře pro spolehlivost.
Ikona plastový kontejner

Náš stylový odznak je připraven!
Ikona plastový kontejner

Ikona plastový kontejner

Odznaky způsobí, že jakýkoli oděv bude jasnější, znatelnější a zajímavější. A nastavili tón nejen pro oblečení, ale také pro doplňky. Odznaky promění i ta nejnudnější tašku na trendy a jasné.
Vraťte se
Komentáře (3)
 1. Ekaterina Selezneva
  #1 Ekaterina Selezneva Hosté 8. srpna 2017 15:11
  0
  Ve svém volném čase rád vyšívám, dělám něco pro sebe a své blízké ... Vždy příjemné dárek vyrobeno z vlastních rukou, jako by ze srdce) S pomocí této rady jsem představil celou sbírku vtipných a krásných ikon. Teenageři nyní milují tyto druhy cetek, vypadají velmi pěkně na batohech nebo na džínových vestách. Dělají se docela rychle, nebude muset tvrdě pracovat.
 2. Kolyan je jasný
  #2 Kolyan je jasný Hosté 19. března 2018 20:50
  4
  Je možné zahřát se v mikrovlnné troubě?
 3. anonim
  #3 anonim Hosté 5. června 2018 01:12
  1
  Mohu místo mikrovlnné trouby použít mikrovlnnou troubu?

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky