DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Dětské kabriolet s pískem
Ideální pro malé dítě, letní chatu - hry, čerstvý vzduch, řeku nebo bazén a vždy pískoviště.
Venkovské pískoviště se sklopným víkem a lavicí je nejpraktičtější volbou pro pískové hřiště pro letní sídlo. Tento design blokuje přístup koček a psů k písku a poskytuje tak dětem větší pohodlí a příležitosti během her.
Není těžké vyrobit letní pískoviště pro dítě rukama zobrazenými na fotografii.
Dětské kabriolet s pískem

Chcete-li ušetřit takový cenný čas v chatě, musíte se připravit na práci předem nákupem desek pro boční stěny a víka, dřeva, speciálního plátna pro dno, dveřních kování a kliky, jakož i šroubů nebo samořezných šroubů potřebných pro sestavení struktury. Všechny tyto prvky můžete zakoupit v hypermarketu stavebních výrobků. Zde rozdělte desky a dřevo na kusy požadované délky.
První fází montáže je instalace karanténních boxů vyrobených z desek upevněných k sobě pomocí kusů dřeva a šroubů.
Dětské kabriolet s pískem

Spodní část pískoviště je vyrobena ze speciální prodyšné textilie nebo agrofabriky, která je připevněna ke spodní části krabičky pomocí sešívačky konstrukce.
Dětské kabriolet s pískem

Kryt karantény je namontován na čtyřech segmentech: dva nehybně připevněné k boxu a dva další, upevněné vzájemně dveřními závěsy
Pevné části střechy slouží jako opěra pro uzavřené víko a základnu pro lavicové sedadlo při otevřené karanténě.
Dětské kabriolet s pískem

Tyče, které jsou přišity k jedné z pohyblivých částí, drží zadní část lavice v otevřeném stavu a slouží jako upevnění pro kliky dveří, které se používají ke zvedání víka karantény.
Dětské kabriolet s pískem

Pro ochranu před extrémními teplotami a vlhkostí je hotová pískoviště opatřena speciálním vodoodpudivým roztokem nebo natřena olejovou barvou.
Komentáře (1)
  1. Rinat
    #1 Rinat Hosté 8. srpna 2017 09:21
    0
    Dobré pískoviště. Pro jeho dítě také vytvořil kabriolet. Pouze jsem přišrouboval prkna na horní stranu postranic, abych mohl sedět po celém obvodu pískoviště.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky