DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Dílenská sada" Apple Blossom "
Pásek na vlasy a brož z umělého semiše.
Kit Apple Blossom

A začněte výběrem materiálů pro výrobu skvělé sady. Připravíme:
 • - plastový semiš bílé a olivové barvy.
 • - nůžky.
 • - základ brožury.
 • - železný ráfek.
 • - Tenká oboustranná páska.
 • - drátu.
 • - floristická zelená lepicí páska.
 • - plastový potisk listů.
 • - lehčí.
 • - skleněná dekorativní koule.
 • - pěnová houba.
 • - suchý pastel.
 • - fólie.
 • - mokré ubrousky.
 • - tyčinky na květiny.
 • - Okamžité lepidlo.
 • - řezačky drátu.

A pokračujte ve výrobě. Pro celou skladbu vyrobíme 10 velkých květů a 5 menších květů. Dalších 14 pupenů a 20 listů. Budeme pracovat bez šablon. Začněme velkými okvětními lístky. Z bílého semiše jsme stříhali proužky široké 2 cm.
Kit Apple Blossom

Pak z nich uděláme 50 čtverců se stranou 2 cm.
Kit Apple Blossom

Dále vystřihněte okvětní lístky z každého prázdného místa. Náměstí držíme za roh a zbytek je jednoduše úhledně zaoblený.
Kit Apple Blossom

A děláme okvětní lístky pro menší květiny z 1,5 cm čtverců a řezané 63 kusů.
Kit Apple Blossom

Stejným způsobem vyrábíme listy ze zeleného semiše pomocí předlisků o velikosti 2 cm. Řezáme pouze boční rohy.
Kit Apple Blossom

Ze stejných zelených polotovarů 2 cm musíte sekat sepaly na 14 pupenů. Takový detail je jako květ se 4 lístky. Čtverec by měl být složen na polovinu dvakrát a získat čtverec rozdělený na 4 stejné části. A rohy náměstí budou sloužit jako vrcholy sepálů. Nůžky vyřízly pouze vybrání mezi okvětními lístky.
Kit Apple Blossom

Nyní jděte k drátu. U listů jsme nařezali 13 polotovarů o délce 8 cm. Pupeny potřebují 14 segmentů, 6 cm dlouhé. A pro květiny použijeme 16 kusů po 5 cm. Všechny tyto detaily začneme zpracovávat pomocí polotovarů. K šesti segmentům připojujeme 3 tyčinky. A ke zbývajících 10 částí připojíme pět tyčinek. A na vrcholu těchto vařených částí navíjíme floristickou zelenou stuhu, která dobře zakrývá spojení drátu tyčinkami. Pak by páska měla projít všemi připravenými polotovary drátu.
Kit Apple Blossom

Nyní se obracíme ke zpracování všech řezaných dílů. Začněme zelenými listy. Nejprve odřízněte malé řezy podél okraje. Pod žárem zapalovače se otevírají krásně. Pak potřebujeme žíly podél listů. Mohou být provedeny dvěma způsoby. První je jen kreslit párátkem na přední straně listu. A ve druhé metodě zahříváme obrobek lehčím a rychle aplikujeme texturu listu na plastový otisk prstu. Pevně ​​tlačíme a také získáváme pruhy.
Kit Apple Blossom

Následně výsledné listy se zeleným pastelem udělají trochu okraje kolem okrajů. Jen navlhčeným hadříkem vyzvedneme trochu barvy a kreslíme podél listů na obou stranách. Navíc se trochu zahřejeme, když zapalovač je na špatné straně uprostřed listu a ohýbáme část na polovinu, čímž se posiluje centrální žíla.
Kit Apple Blossom

Pokračujeme v práci s listy. Na 13 vařených velkých stoncích upevněte listy. Jednoduše se můžete držet středu dílu a my se postaráme o zesílení držení. Děrovanou vrstvu dvakrát propíchneme drátem od základny směrem nahoru a potom přilepíme okraje drátu a spodní část listu. Poté, pokud si přejete, můžete křižovatku dále zabarvit.
Kit Apple Blossom

Nyní se obrátíme na sepaly. Měly by být zbarveny na dvou stranách, první dvě protilehlé části a ostatní dvě na druhé straně. A zpracování je velmi jednoduché. Znovu složte část dvakrát na polovinu, přejeďte prsty a poté ji trochu narovnejte.
Kit Apple Blossom

Kit Apple Blossom

Pak začneme dělat základy pro pupeny. Zabere to 14 kusů fólie se stranou asi 8 cm. Hodnota je určena délkou malých okvětních lístků, které by měly zcela ležet zdola nahoru na fólii. Vyrábíme prohlubeň na kouli s rohem nůžek. A na jedné straně vytvoříme malou smyčku. Poté vložíme drát do vybrání a nůžkami přitlačíme horní okraj fólie pevně k drátu. Dostáváme stonek se základnou pro pupen.
Kit Apple Blossom

Kit Apple Blossom

Je čas pracovat s okvětními lístky. Začněme barvením. Vlhkým ručníkem sbíráme růžovou barvu a procházíme podél dolního rohu okvětního lístku ze dvou stran. Poté přidáme několik kusů dohromady a natřeme je po stranách řezu. Všechny lístky zpracováváme stejně.
Kit Apple Blossom

Nyní musíte barevným okvětním lístkům dát nový tvar. K tomu použijeme skleněnou ozdobnou kouli. Držte okvětní lístek za ostrou hranu, zahřívejte zapalovač zespodu, rychle jej umístěte na pěnovou gumu a okamžitě jej stiskněte kuličkou.
Kit Apple Blossom

Ukázalo se, že malé vybrání. Všechny lístky děláme stejné.
Kit Apple Blossom

Nyní máme připraveny všechny základní detaily. A přejít na shromáždění pupenů. Pro jednoho potřebujete stonek se základnou, sepaly a 3 malými okvětními lístky. Okvětní lístky zase přilepte na fólii, hlavní věcí je úplné zakrytí celé základny. Poté vložte drát do středu zelené části, zvedněte jej a nalepte na pupen.
Kit Apple Blossom

Dále uděláme malé květiny. Připravte si stopku se 3 tyčinkami a 4 menšími lístky.
Kit Apple Blossom

Okvětní lístky přilepte v kruhu na tyčinky, lepidlo naneste pouze na samý okraj obrobků. Malé květy jsou napůl zavřené. A tak, aby se otevíraly velké květy, je třeba navíc ohnout ostrou hranu na každém okvětním lístku. Trochu se zahřejeme zapalovačem a upravíme svah dolů. Je třeba vzít v úvahu pouze to, že konkávní část okvětního lístku a ohyb rohu jsou směřovány dolů. A při sestavování samotné květiny používáme stonek s 5 tyčinkami a pěti okvětními lístky. Což se snažíme držet pouze pro ohnuté dno součásti. Uspořádáme je do kruhu.
Kit Apple Blossom

Nyní začneme sbírat brož. Zpočátku připojíme blank pro brož k drátěné základně, což poskytne silnou základnu pro celou brož. Vezměte tenký a tlustší svazek vodičů, nejmenší základnu a lepicí pásku.
Kit Apple Blossom

Z tlustého drátu uděláme písmeno „T“. Šířka horní příčky by měla odpovídat délce malé základny. Tenký drát skrz otvory v základně jsme jej připevnili k ohnutému drátu. Výsledný design aplikujeme na sebe a určíme rotaci upevňovacího prvku jehly, odřízneme extra délku nohy. A zabalíme a uzavřeme všechna spojení, nepravidelnosti zelenou stuhou. Dlouhé okraje drátu ovíjíme zvlášť, budou sloužit jako stonky v brožích.
Kit Apple Blossom

Brož bude mít 4 pupeny, jednu malou a dvě velké květy. Používáme 3 listy na stonku a tři další, bez drátu. Pro pohodlí při kompletaci celé kompozice vyrobíme několik kytic. Nejprve upevněte 3 pupeny dohromady.
Kit Apple Blossom

Pod každým pupenem máme list se stopkou.
Kit Apple Blossom

Další banda dvou květů, velkých i malých. Umístíme je o něco níže než první.
Kit Apple Blossom

A v poslední kytici bude pupen a velká květina. A napravíme to ještě níže na náš design. Zůstává pouze na přilepení 3 listů podle vašeho uvážení. Je vhodné uzavřít ošklivá místa. Z tenkého okraje drátu lze kroucení kroužit. Na špatnou stranu nic nelepte, bude pouze upevňovací prvek. Brož je připravena.
Kit Apple Blossom

Začínáme na okraji. Prvním krokem je zpracování samotného železného ráfku. Nejprve lepíme oboustrannou pásku na vnější stranu. Pokud je páska širší než správná velikost, měl by být oříznut pouze její přebytek. Poté odstraňte druhý film a připevněte tenký proužek olivového listu a přebytek přeřeďte. Na okrajích ráfku provádíme další navíjení semiše. A základ pro zdobení ráfku je připraven.
Kit Apple Blossom

Při sestavování se budeme chovat podobně jako brože. Shromáždíme vše v kyticích a opravíme je jeden po druhém. A na volném místě okamžitě připravte všechny podrobnosti. Vyrábíme párové kytice. Dvě kytice nejvyšší, která bude uprostřed. Dvě velké květiny a list na stonku.Ve druhém páru spojíme pupen, list a malou květinu. Třetí pár dvou velkých květů s listem. Další dvojicí budou dvě malé květiny s listem na stonku. A byly tam kytice tří pupenů.
Kit Apple Blossom

A teď to vše musí být stanoveno na základě. Určete střed ráfku. Přikládáme první dvě kytice blíže ke středu, odřízneme přebytečný drát. Lepíme a navíc používáme květinovou pásku, kterou zcela ovinujeme kolem základny.
Kit Apple Blossom

Vyzkoušejte také následující kytice a opravte je pod základnu. Nemáme velmi blízké kytice. Zabalíme pásku bez průchodu dovnitř. Špatná stránka by měla být také krásná.
Kit Apple Blossom

A tak zase opravujeme všechny připravené kytice. A s páskou jsme se dostali až na dno základny.
Kit Apple Blossom

A byly tam volné listy, které je třeba umístit také na okraj. Nezapomeňte lepit jeden po druhém pod poslední pupeny a zbytek uspořádáme po celé struktuře ze dvou stran v místech, kde není krásné spojení. Narovnáváme květiny, protože je máme na drátě. Rám je připraven.
Kit Apple Blossom

Hodně štěstí všem!
Vraťte se
Komentáře (1)
 1. Alena
  #1 Alena Hosté 7. srpna 2017 10:33
  0
  Všechno pro vás dopadá tak krásně, ale prozatím to pro mě není, ale nevzdávám se. Myslím, že taková podrobná mistrovská třída, a to i se spoustou podrobných fotografií, je to, co potřebuji. Budu trénovat, dokud se nebudu učit! Díky za informace.)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky