DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Hoop art křížový steh design
Nejlepší dárek - Tohle je ručně vyrobený dárek, že? Tato mistrovská třída prozkoumala úžasný způsob, jak si takový dárek udělat pomocí techniky Hoop-art, která jistě osloví jak začátečníky, tak zkušené řemeslníky.
křížový steh design

Takže pro práci, kterou budete potřebovat:
1. Plátno. Můžete si vybrat libovolnou velikost a barvu plátna. Hlavní pravidlo - čím menší jsou buňky, tím přesnější bude vypadat výšivka a další se vejdou do omezené oblasti. Barva plátna je lepší zvolit v souladu s plánovaným designem.
2. Režim vyšívání. Na internetu nyní můžete najít velké množství vzorů, vybrat ten, který vyhovuje vybranému tématu. V tomto případě je dárek určen pro novorozenou dívku, takže obrázek je vybrán s růžovými květy a tyrkysovým lukem. Uprostřed je místo pro nápis.
3. Obruč. Je důležité vybrat obruč, počínaje velikostí plátna a vybraným vzorem. Je nutné korelovat počet buněk na diagramu a na plátně a určit velikost budoucí výšivky. Aby to bylo snazší, můžete kreslit plátno do 10 * 10 čtverců pomocí speciální ve vodě rozpustné značky pro látku. Zvažte také tvar obrázku. Obruč lze zakoupit v různých tvarech a velikostech, kulatých i čtvercových nebo oválných.
4. Nitě pro vyšívání. Nitě mohou být použity v jakékoli kvalitě a jakékoli společnosti. Hlavní věc je, že se všechny ze stejné série neliší strukturou. Musíte si vybrat barvy podle schématu. Nejčastěji se uvádí nejen název květů a množství nezbytné pro práci, ale také doporučení ohledně výběru výrobce s uvedením předmětů.
5. Pomocné materiály: karton, vhodný pro barvu plátna, tužka, lepidlo na moment - jsou nezbytné pro návrh práce.
Prvním krokem je oříznutí kusu plátna správné velikosti pomocí odsazení 5 centimetrů nebo více, aby bylo pohodlné. S plátnem můžete pracovat stejně jako v získaném obruči a bez nich.
křížový steh design

křížový steh design

křížový steh design

křížový steh design

Po přenesení výšivky na plátno je třeba ji vyprat, aby se odstranily nečistoty nebo nanesená značka. Zatímco výšivka schne, můžete udělat její design. Nejprve musíte vystřihnout 2 kruhy lepenky. Velikost prvního by měla odpovídat vnitřnímu průměru obruče, velikost druhého vůči vnějšímu.
křížový steh design

křížový steh design

Vysušenou výšivku je třeba jemně pohladit 2 vrstvami značky nebo tenkým hadříkem a poté zatáhnout do obruče.
křížový steh design

Ze zadní strany výšivky je třeba vložit menší lepenkový kruh.
křížový steh design

křížový steh design

Dodá látce hustotu a umožní vzoru vypadat jasněji.
křížový steh design

Okraje výšivky je třeba sbírat vzadu a přilepit k lepence lepidlem.
křížový steh design

křížový steh design

Druhý kus lepenky bude sloužit ke skrytí těchto hran.
křížový steh design

Tato metoda vyšívacího designu ušetří čas a peníze - je mnohem levnější než design v bagetové dílně a nebude to trvat déle než 15 minut.
[střed]křížový steh design
Kreativní úspěch!
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. _SuNNy_
    #1 _SuNNy_ Hosté 7. srpna 2017 11:06
    0
    Takže problém s odchodem do bagetové dílny a úsporou alespoň času byl vyřešen) díky za radu - to se hodí pro budoucnost!

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky