DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Výroba držáku šperků
Výroba držáku šperků

Každá dívka nebo žena má rád šperky - náušnice, prsteny, náramky, takže tohle dárek jako držák šperků bude vždy poptávka. Zvláště pokud je ve formě křehkého manekýna v elegantních šatech. Jak již bylo zmíněno, tento dárek je relevantní pro ženy jakéhokoli věku, lze jej použít jako věšák na náušnice, prsteny, řetízky a také dokonale ozdobit interiér místnosti. K výrobě této úžasné maličkosti používáme následující materiály:
 • Polymerová hlína (barva masa).
 • Clay Moment (transparentní).
 • Držáky libovolného tvaru.
 • Stuhy, prýmek, korálky, krajky.
 • Akrylové barvy.

Výroba držáku šperků

Sochařský proces


Celý proces začíná samozřejmě modelováním těla figuríny. Po umytí rukou jílu ve svých rukou. Módní trup, krk, pas, boky. Pomocí hůlky vyřezávejte na jílu drobné vrásky a pohybujte je ze strany na stranu. Poté, co jste vytvořili dvě koule na hrudi, znovu je vložte do těla pomocí hůlky. Ujistěte se, že postava je rovná, ramena jsou na stejné úrovni. Zadní částí prstu vyhlaďte zbytečné záhyby. Ujistěte se, že na figuríně nezůstaly žádné otisky prstů. Dále opatrně vložte držáky místo rukou a místo nohou také zašroubujeme do hlíny hůlku nebo kovovou větvičku jako v mém případě. Můžete použít různé držáky, které najdete, například jsem upravil kadeře z jiných nepotřebných kovových tácků, můžete je vyrobit z drátu nebo najít plastové díly, které jsou v tomto případě vhodné. Opět mohou být vloženy do rukou krku manekýnu, a to jak do tvaru, tak do rukou. Nyní se postavme. Vyrobíme kouli z hlíny, položíme ji na polyethylen tak, aby se hlína nelepila na stůl a udělali kulatý stojan. Nezapomeňte vytvořit otvor ve středu stojanu pomocí kovové tyče, která bude do něj vložena později. Po dokončení formování přejděte do další fáze - vaření produktu ve vodě.
Výroba držáku šperků

Najděte misku, do které můžete volně umístit postavu se všemi držiteli v hotovém formuláři. I když se nemusíte postavit na figurínu, stačí ji uvařit vedle manekýn v jednom hrnci. Když se voda začne vařit, odpočítejte čas 10 minut a vypněte troubu. Vypusťte, ochlaďte produkt, protože je po vaření stále křehký, chraňte jej před pádem. Když se vše ochladí, vložte figurínu železnou tyčí do stojanu a začněte zdobit svou postavu různými prvky.

Figurína dekorace


Nejprve namalujte všechny držáky šperků a stojan v jedné barvě, například v bílé nebo zlaté barvě, v závislosti na tom, jakou barvu chcete šaty vyrobit. Variace zde mohou být velmi odlišné. Stojan může být ozdoben květem z látky nebo krajkou.
Výroba držáku šperků

Nyní, když je dokončena veškerá drobná práce, je čas na práci s šaty. Pomocí saténových stuh různých šířek a lepidla vytvoříme šaty. Není nutné používat nitě a jehlu, hlavní věcí je správný odhad šířky stuh. Kolem pasu nechte stuhu tenčí, na širší sukni, dejte spáry tenkou krajkou i hranami sukně. Pro taková řemesla jsou velmi vhodné látky, které se nerozlijou a dobře si nedrží svůj tvar, jako například tyly. S ním můžete vyrobit dvouvrstvé vzduchové sukně. Dokonce i jedna vrstva tylu na saténové stuze vypadá velkolepě. V případě potřeby ozdobte sukni korálky, mašličky. Luky jsou obvykle vyráběny z nejtenčích stuh. Na konci hrudní linie - výstřih ji přilepte tenkou krajkou. Lepidlo přilepte na všechny podrobnosti o oděvu. Zde je to, co může vyplynout z celého procesu.
Výroba držáku šperků

Výroba držáku šperků

Nebo jinak!
Výroba držáku šperků

Skvělý dárek pro spravedlivý sex je připraven, zbývá se sbalit a dát.
Vraťte se
Komentáře (1)
 1. Ekaterina Selezneva
  #1 Ekaterina Selezneva Hosté 8. srpna 2017 15:18
  0
  Věčný příběh s rozptýlenými šperky v minulosti. Takové držáky na prsteny a náušnice šetří. Krásné, roztomilé nebudou jen tácky, ale krásná výzdoba interiéru. Jsou prováděny během několika hodin a výhody a krása nejsou na jeden rok. Radím dívkám, aby takové držáky vytvořily a poradily jejich přítelkyním. Taková věc potěší vaše oči krásou a milostí.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky