DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Interiérové ​​dekorace na stěny
Navrhuji nápad na zdobení vašeho interiéru. Udělejme neobvyklou polici. Bude to větev stromu. Již zajímavé. Správně? A uděláme hnízdo s vejci, kuřačkou a ozdobnou svíčkou! A položte tuhle krásu na větev.
Vnitřní dekorace na stěny

Vy a já budeme potřebovat: leštěné kolejnice široké 3 cm, silné 1,3 cm, pískovaná deska 1 cm silné, akrylové barvy, sešívačka, šrouby, lepidlo na dřevo, pila.
Význam tohoto designu: kolejnice bude simulovat větev stromu a kosočtverce řezané z hrací desky budou připevněny kolmo k větvi (aby se na ně dalo něco položit).
Nejprve jsem nakreslil na papír větev police, pak jsem vytvořil vzor větve z novin v reálné velikosti a tvaru.
Tento vzorec jsem rozdělil na části, z nichž každá bude odpovídat určité části větve. Na každé straně jsem napsal sériové číslo, abych se během montáže nezměnil. V souladu s těmito částmi jsem viděl kolejnici. Každá část byla opět očíslována podle vzoru.
Vnitřní dekorace na stěny

Odřízl jsem tři diamanty o rozměrech 15 x 10 cm od desky, okraje všech částí musí být ošetřeny velmi jemným brusným papírem.
A pak - přímo montáž police. Všechny části, v souladu s číslováním, jsem se začal sešívačkou k sobě připevňovat pomocí lepidla a na zadní straně pomocí konzol. Vysadila také kosočtverce na lepidlo a zajistila šrouby. Smyčky, na kterých je zavěšena police, jsem neměl. Proto jsem právě udělal dva otvory (ne skrz), na kterých jsem zavěsil větev, a tyto otvory jsem zasadil na šrouby ve zdi. Větev police natřená akrylovou barvou.
Vnitřní dekorace na stěny

Vyrobil jsem kuřata a vejce ze slaného těsta. Abych dal hnízdní faktuře, posypal jsem mletou kávu na těsto, které ještě nebylo vysušeno. S pomocí nože udělala mnoho malých řezů v místech, kde jsou umístěna křídla. Výsledkem byla napodobenina peří. Pak zakryla vejce a kuřat akrylovými barvami.
Vnitřní dekorace na stěny

Udělal jsem hnízdo z lýka. „Pásku“ namočenou v kruhu jen otočila (nezapomněla na dno).
Rozpustil jsem tři bílé svíčky na parní lázni v plechovce. Vyrobeno z obyčejného papíru ve tvaru svíčky ve tvaru sudu (bez víčka). Ujistěte se, že všechny švy pevně zakrývají, aby parafín neteče! Velmi pomalu nalil roztavený parafín, nalil do něj kávová zrna, nalil nějaké akrylové barvy. Dejte knot.
Vnitřní dekorace na stěny

Položila svá díla na polici - obdivuji již čtvrtý rok! Připojte se hned!
Přeji vám kreativní úspěch!
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Mira
    #1 Mira Hosté 10. srpna 2017 12:54
    0
    Moje stěny jsou obvykle vždy „holé“, a proto vypadá místnost nějak prázdně. Proto jsem se rozhodl obrátit se na tento článek, udělal jsem polici a rozhodl se nalepit fotky všech členů rodiny na vejce, dostal jsem malé složení, vypadá to velmi zábavně a zajímavě.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky