DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» »Domácí lihovina
Láhev alkoholu pro všechny začínající lékárny je prakticky nenahraditelná věc. Získání nebo nákup však není tak jednoduché. Ale vždy existuje jednoduchý způsob, jak se dostat z beznaděje.
Alkohol není tak obtížná věc, že ​​byste to nemohli udělat sami.

  

Alkoholická světla jsou velmi vhodná pro spalování uvnitř. Absolutně nedávají saze a prakticky nevypouštějí škodlivé látky do atmosféry. Mezi nejdůležitější výhody patří minimální spotřeba chemikálií a schopnost řídit rychlost hoření.

Z plechovky nebo hliníkové plechovky vyřízněte kružnici (1) větší než je průměr hrdla skleněné nádoby (2), vytvořte do ní díru, do které pevně vložte část trubky (3) srolovanou ze stejného kovu, a protáhněte jím knot (4) ) vyrobené z bavlny, azbestu nebo bavlněné krajky z tenisek.
Duch je připraven!
Nalijte do ní alkohol a můžete ho zapálit. Je lepší užívat čistý alkohol (96 stupňů), ale je vhodný i lékařský alkohol (70 stupňů), v nejhorším případě můžete vyzkoušet mravenčí alkohol (prodávaný v lékárně - někde kolem 20-30 rublů).

Nepokoušejte se otočit duchovní lampu !!! Horký alkohol má velmi nízké povrchové napětí, proto se šíří a vznítí velkou povrchovou plochu!

Vraťte se
Komentáře (3)
 1. Mikro
  #1 Mikro Hosté 4. listopadu 2010 21:43
  0
  díky potlesk
 2. acrobatocka
  #2 acrobatocka Hosté 29. září 2013 00:17
  0
  A já je nevymýšlím. Neznámý vrah nemohl letět do krychle a klidně spáchat svůj zločin. Zkuste tuto cestu popsat ve své zprávě. Vítr za zádí se snížil a vyšel ven. Zeptal se kněze. Neočekávaně natáhl ruku k úspěchu dronga.
 3. Andrey
  #3 Andrey Hosté 5. srpna 2014 21:16
  2
  Jak uhasit oheň?

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky