DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Bunny Lyubasha
Nejlepší dárek na jakoukoli dovolenou - řemeslo do-it-yourself. Police obchodů jsou plné stejných hraček, produkty bez tváře neuspokojují duši. Navíc mají vysoké náklady. Je mnohem lepší šít jednoduchou hračku vlastními rukama. Trvá velmi málo času, všechny potřebné materiály jsou často po ruce. Zajíček, který jí dává srdce, poslouží jako skvělý dárek pro 14. nebo 8. února. Bude to vyžadovat minimum času a peněz, výsledek bude zapamatován na dlouhou dobu.
Materiály
Nejprve se musíte rozhodnout, jak bude zajíc vypadat. Existuje spousta možností. Můžete si ušít primitivní hračku bez oblečení nebo si šaty. Hlavní věc je přistupovat k daru s fantazií a fikcí.
Seznam požadovaných materiálů:
  • Bavlněná tkanina pro tělo. V tomto případě byl použit bílý chintz.
  • Tkanina na šaty. Můžete použít látku libovolné textury a barvy. Je vhodné přidat krajky.
  • Červený hadřík. Trvá velmi malý segment pro šití srdce.
  • Syntetický zimníizér. Jakékoli syntetické plnivo to udělá.
  • Korálky. Používají se pro oči a nos, v extrémních případech je lze kreslit.
  • Tlačítka Používají se pro dekorativní účely, uzavírají spojení ramen a nohou s tělem (4 kusy na tón hlavní látky).

Bunny Lyubasha

Postup práce


Před zahájením práce byste se měli seznámit s přiloženým vzorem vzoru.
Bunny Lyubasha

Při stříhání můžete použít nůžky, které zpracovávají okraje tkaniny v klikatém vzoru. V tomto případě se materiál nerozpadne, běžné nůžky krejčí jsou docela vhodné. Příspěvky na švy - 0,5 cm.
1. Příprava. Části papíru jsou vytištěny a vystřiženy.
2. Vystřihněte látku. Tkanina se ohýbá napůl, přední stranou dovnitř. Detaily jsou připevněny kolíky, je zaznamenán přídavek na švy, poté jsou vyříznuty.
Bunny Lyubasha

Zajímavá možnost, když jsou 2 části uší vyříznuty z tkaniny, další 2 části krajky. Výsledkem bude, že přední část uší bude krajka a špatná strana bude krajka.
3. Sešívání částí těla. Části trupu jsou složeny přední stranou dovnitř a prošívány po celém obvodu. Výjimka: místo pro uši ve stejné vzdálenosti od středu hlavy a spodní části produktu. Nohy a kliky jsou šité tak, aby jedna strana zůstala otevřená. Uši jsou ohnuté směrem dovnitř a prošívány po celém obvodu, s výjimkou horní linie.
Bunny Lyubasha

4. Naplnění těla syntetickým zimním prostředkem. Díly jsou otočeny, pečlivě vyplněny plnivem přes otevřené sekce. Pak jsou ručně šity malými stehy, s výjimkou místa pro uši.
Bunny Lyubasha

5. Spojení částí těla. Pokud bude produkt vypadat jako primitivní hračka, budou sešít všechny části těla - pera, nohy, uši. Pokud je zajíček v šatech, kliky ještě nejsou všité.
Bunny Lyubasha

6. Výroba šatů. Získá se obdélníkový kus látky (délka - asi 38 cm, šířka - 8 cm). Spodní část šatů můžete zpracovat krajkou. Obdélník je ohnutý směrem dovnitř a šitý podél švu. Horní část je zpracována lemovým švem. Produkt se ukáže, zpracovaný obdélník látky se ukáže, bez otevřených sekcí.
Bunny Lyubasha

7. Šití šatů na tělo. Tkanina se nosí na zajíčku a ručně sešívá k tělu. V tomto případě se horní zářez přidá do záhybů.
Bunny Lyubasha

8. Šití na pera. Úchyty jsou našity na horní části šatů. Klouby jsou zdobeny knoflíky, stejně jako nohy.
Bunny Lyubasha

9. Dokončovací prvky. Ozdobte horní část šatů krajkou, tím dojde k uzavření křižovatky. Uši mohou být doplněny luky nebo krajkovými květy. Oči jsou přišity na čenich - korálky a nos.
Bunny Lyubasha

10. Vytváření srdce. Z červené látky jsou vyříznuty 2 detaily srdce, které jsou složeny přední stranou dovnitř. Detaily jsou sešité, otočené a vyplněné polstrovaným polyesterem. Plátek, který zbývá pro plnění, se šije ručně. Srdce je přišité k nohám elegantními stehy.
Bunny Lyubasha

Bunny Lyubasha je připravená, je zosobněním lásky a něhy!
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky