DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Valentýnské přání„ Dopis lásky “
Blíží se nejromantičtější dovolená roku. Všichni milenci přemýšlejí o tom, jak přiznat své něžné pocity svému duše. Vášeň, láska, náklonnost, přitažlivost inspirují hledání neobvyklých darů určených pro jednoho, nejdůležitějšího člověka.
Skvělým doplňkem jakéhokoli dárku bude Valentine karta. I ti nejodvážnější obdivovatelé mají příležitost odhalit se svým milovaným. Samoobslužná milostná zpráva bezpochyby přidá kouzlo k celému daru, to znamená, že dárce vložil část své duše do svého stvoření.

Materiály pro výrobu:
  • nůžky, pravítko, tužka;
  • lepidlo Moment Crystal Crystal, lepicí tyčinka;
  • designový papír, základ pro embosované karty;
  • srdíčka z vyšívané fólie;
  • barevné lepenky.

Milostný dopis

Výrobní proces
1. Základem pohlednice je reliéfní designová lepenka, krémová barva, formát A-4. Přeložte to na polovinu.
Milostný dopis

Milostný dopis

2. Pomocí pravítka změřte výšku a šířku budoucí pohlednice. Výsledkem byla velikost 20x14 cm. Odečtěte 0,5 cm od obou hodnot. Podle výsledných měření vystřihněte z návrhového papíru obdélník kontrastní barvy. Pomocí oboustranné pásky přilepte na základnu obdélník.
Milostný dopis

3. Vystřihněte z návrhového papíru další obdélník, který dříve zmenšil jeho velikost o všech 0,5 cm na všech stranách než ten předchozí. Přilepte ji oboustrannou páskou. Doporučuje se použít oboustrannou pásku, aby nedošlo k deformaci papíru při sušení. Lepené části mají přesnější vzhled. Výsledkem bylo vrstvení a jasné rámování podél obrysu pohlednice.
Milostný dopis

Milostný dopis

4. Připravte obálku. Vyberte si papír jakékoli pastelové barvy podle chuti mistra. Vystřihněte čtverec o rozměrech 6x6 cm. Přeložte jej ve formě otevřené obálky, spodní část obálky přilepte.
5. Přilepte obálku mírným otočením diagonálně na spodní levou stranu pohlednice. Ozdobte obálku vyříznutým lepeným lukem.
Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

6. Z papíru různých barev a ozdob vystřihněte 15-20 srdcí libovolných velikostí a tvarů.
7. Vyjměte 3 červené srdce z lepenky stejného tvaru. Složte je na polovinu. Přilepte vnitřní strany, abyste získali hlavní objemové srdce.
8. Lepidlo připravilo různobarevná srdce, jako by létaly z obálky. Lepidlo je nalepeno uvnitř na horní část obálky a spodní vrstvy a není zcela lubrikováno lepidlem. Zvedněte horní část srdce. Dojem vzdušnosti a vrstvení. Alternativní prostý se srdíčky s ornamenty.
9. V pravém horním rohu nalepte červené odměrné srdce.
10. Mezi obálku a odměrné srdce přidejte několik malých srdcí s jiskrou.
11. Přední část karty je připravena. K ozdobení šíření se použije akordeon 3 srdcí, který je odhalen v rozšířené podobě pohlednice.
Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

12. Při výrobě řezejte pás z lepenky o délce 18 cm a šířce 5-7 cm.
13. Chcete-li nakreslit pruh na segmenty 3 cm, přeložte harmoniku, strany, které se budou rovnat těmto 3 cm.
14. Nakreslete půl srdce na jednu stranu harmoniky. Vystřihněte. Srdce by měla být propojena sekcí 1-2 cm.
Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

15.Hrany akordeonu nalepte do karty na obě strany ohybu ve vzdálenosti 2 cm. Před lepením druhé části zkontrolujte, jak se bude chovat akordeon, když je karta zcela zavřená a otevřená.
16. Vytvořte lehký přízvuk se dvěma srdci ve spodních rozích karty.
Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

Milostný dopis

"Dopis lásky je připraven." Je to atraktivní, protože nevyžaduje mnoho speciálních materiálů. Papír, nůžky a lepidlo najdete v každé domácnosti. Můžete také změnit výběr barvy v libovolném požadovaném tlačítku. Vzhledem ke složitosti výroby a času, který je zapotřebí, je karta poměrně jednoduchá, takže pro začátečníky nebude představovat problém při jejím provádění.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky