DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» »Workshop o výrobě zásobníku na bavlněné ručníky
Dávkovač je velmi pohodlné zařízení, které lidem usnadňuje život. Může být použit v různých interpretacích pro dávkové použití mnoha materiálů. Představená hlavní třída představí postupné pokyny pro výrobu dávkovače bavlněných disků do koupelny z trubice čipů ve stylu shabby chic nebo provence.

Materiály pro práci:
 • trubice z čipů (lze použít z jiného zboží vhodné velikosti);
 • krystalové lepidlo;
 • nůžky, centimetr;
 • oboustranná páska;
 • návrhářský papír (dobrá hustota);
 • flitry;
 • psací nůž, pinzeta;
 • lak na nehty.


výroba dávkovače

Proces:
1. Určete požadovanou šířku otvoru pro vyjmutí disků. Chcete-li to provést, změřením průměru bavlněné podložky odečtěte 0,5 cm od výsledného čísla. Optimální šířka se získá tak, že disk vyjde dostatečně snadno, zatímco zbývající disky zůstanou na místě v zkumavce.
výroba dávkovače

výroba dávkovače

2. Uveďte výšku otvoru na zkumavce. Je 3,5-4 cm, takže v díře vidíte hromadu 6-9 disků a budete moci chytit jeden disk dvěma prsty.
3. Nakreslete půlkruh v bodech určených našimi měřeními.
4. Okno ořízněte kancelářským nožem nebo nůžkami na manikúru.
výroba dávkovače

5. Připravte papír k registraci. Určete požadovanou výšku a šířku zkumavky. Pomocí tvaru získaného řezáním otvorů vytvořte stejný půlkruh na papíře.
výroba dávkovače

výroba dávkovače

výroba dávkovače

6. Pokuste se usušit, pokud se otvory na zkumavce a papíru shodují. V případě potřeby seřiďte nůžkami na manikúru.
výroba dávkovače

7. Na zadní stranu papírového lepidla oboustrannou lepicí pásku po celé ploše.
výroba dávkovače

8. Nalepte papír na zkumavku, počínaje lepením oken. Opatrně vyhlaďte rukama a pohybujte se všemi směry. Upevněte kontaktní plochu okrajů papíru lepidlem.
výroba dávkovače

9. Zaostřete na horní část zkumavky. Tato možnost používá pruh značkového papíru široký 3 cm, jiné barvy, podobný motivu. Pomocí ní můžete při lepení hlavního papíru skrýt možné nepravidelnosti podél horního okraje a také vytvořit jakýkoli požadovaný kontrast nebo efekt.
výroba dávkovače

10. Pomocí laku na nehty, v našem případě stříbra, natřete spodní část trubice a okraje otvoru disku proužkem asi 0,3 - 0,5 cm. Nechte lak zaschnout.
výroba dávkovače

výroba dávkovače

11. K dokončení dekorace okna a mírnému doteku kouzla se v našem případě používají stříbrné flitry lepené průhledným lepidlem po celém okraji okna.
výroba dávkovače

výroba dávkovače

12. Naplňte zkumavku vatovými tampony, zavřete víko.
výroba dávkovače

výroba dávkovače

výroba dávkovače

výroba dávkovače

výroba dávkovače

Pomocí těchto jednoduchých kroků můžete ozdobit koupelnu v jakémkoli stylu, který chcete, oblékat nejen stojan, ale také stojan na bavlněné pupeny a další formy pro kosmetické detaily. K designu produktu můžete použít všechny druhy textur a ozdobné předměty: korálky, korálky, stuhy, krajky, plsť, knoflíky, samolepky, textilie, peří. Úspěch závisí pouze na vaší fantazii a touze.
Vraťte se
Komentáře (1)
 1. Julia
  #1 Julia Hosté 5. února 2017 16:51
  0
  Líbilo se mi to. Udělal jsem se v koupelně takhle.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky