DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Křupavé prsty - nugety
V moderním světě je tempo života tak vysoké, že mnoho lidí nechce trávit drahé hodiny vařením. Díky tomu jsou nyní recepty, které lze rychle a chutně připravit, stále populárnější. Tento recept je velmi jednoduchý, pro vaření potřebujete výrobky, které jsou v téměř každé lednici a minimální dobu, ne více než dvacet minut. Křupavé prsty, to je podoba kuřecích nuget, které jsou oblíbené u každého, které jsou známé z restaurací rychlého občerstvení, ale vaří se doma. Mohou být podávány jako plné jídlo a jako přísada do vedlejšího jídla.

K vaření potřebujeme:
1. Kuřecí řízek nebo prsa - asi 300 gramů.
2. Kefír - půl sklenice.
3. Drobečková šťáva - 1 šálek.
4. Česnek - 2 až 3 stroužky.
5. Sůl a pepř, podle chuti.

Nuggets Crispy Fingers

Metoda vaření:
1. Kuřecí řízek nebo prsa důkladně opláchněte studenou vodou a osušte papírovou utěrkou. Pokud jste si vzali prsa, zkontrolujte, zda neexistuje žádná kost, pokud existuje, pak jsme odřízli kost a všechny filmy a podle toho tuk. Lehce udeřil. Je lepší přikrýt fólií nebo sáčkem nahoře, aby se filé neroztrhlo. Poté nakrájejte filet nejprve na tenké desky a poté na dlouhé kousky o tloušťce ukazováčku. Tvar kusů může být libovolný, podle vašeho vkusu, ale aby se shodoval s názvem receptu, uděláme je jako prsty.
Nuggets Crispy Fingers

2. Nalijte půl šálku kefíru do malé misky. Na obsahu tuku v kefíru nezáleží, protože jej potřebujeme pouze jako marinádu. Oloupejte česnek, umyjte jej a nakrájejte na lis. Pokud chcete, aby jídlo mělo pikantnější chuť a česnek se cítil dobře, je lepší vzít větší hřebíček. Přidejte kefír česnek a důkladně promíchejte. Nechali jsme to vařit po dobu 10 minut, takže kefír je nasycen česnekovou chutí.
Nuggets Crispy Fingers

3. Na hluboké desce smíchejte strouhanku se solí a pepřem. Můžete také přidat další oblíbené koření. Je lepší brát větší sušenky, aby byly nugety křupavé.
Nuggets Crispy Fingers

4. Nejprve je každý kus filetu ponořen do kefíru a poté na obě strany chleba do strouhanky.
Nuggets Crispy Fingers

5. Nasaďte pánev na sporák, přidejte rostlinný olej a dobře jej zahřejte. Rozložte na pánvi a smažte, dokud na každé straně nezíská zlatohnědou barvu po dobu 5-7 minut. Připravenost filé lze určit podle barvy masa. Pokud je zcela bílé, pak je kuře rozhodně připravené.
Nuggets Crispy Fingers

6. Hotové jídlo lze podávat s jakýmkoli přílohem, které se vám líbí: pohanka, těstoviny, rýže nebo zelenina.
Nuggets Crispy Fingers

Křupavé prsty budou skvělou alternativou, pokud opravdu chcete rychlé občerstvení, ale bojíte se o kvalitu jídla. Po jejich přípravě doma budete přesně vědět, z jakých produktů jsou vyrobeny, že jsou čerstvé a bez různých konzervačních látek.
Bon chuť!
Vraťte se
Komentáře (2)
 1. princezna
  #1 princezna Hosté 21. srpna 2017 12:58
  0
  Tento recept je pro moji rodinu opravdu cenným nálezem. Po návštěvě McDonald's si děti jen sní o nuggetech. Teď, když je budu doma, budu si jistý kvalitou. Ukazuje se, že není vůbec těžké je vařit.
 2. Ksusha1214
  #2 Ksusha1214 Hosté 28. srpna 2017 12:52
  0
  Vařil jsem nugety pro hosty, opravdu se to líbilo. Řekli, že se ukázalo mnohem chutnější než restaurace nugety. Navíc je vaření doma mnohem finančně výhodnější.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky