DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Láhve na decoupage pro začátečníky
V poslední době získává na popularitě dárkyvytvořeno sami. Jeden typ takové práce je decoupage skleněné láhve. Zdá se, že jde o jednoduchý nápad, ale o kolik to poskytuje příležitosti. Jak se říká, vše záleží na představivosti a touze. V tomto článku uvažujeme o oddělení skleněné láhve pro začátečníky. S jednoduchou a dostupnou sadou materiálů a jednoduchých dekorativních prvků.
Nezbytné materiály.
Láhve na decoupage pro začátečníky

Minimální sada materiálů zahrnuje skleněnou láhev, nit (motouzy), lepidlo a korálky pro ozdobu. Lepidlo pro práci se může lišit, nejpravděpodobněji záleží na výběru samotného designéra, je módní použít PVA-M, univerzální moment nebo gelový moment, a samozřejmě můžete použít lepicí pistoli pomocí lepicích kazet. Dekorační materiály mohou být také různé, různých barev a tvarů korálků, korálků, drahokamů, krajky, knoflíků, sušených květin a mnoho dalšího. Vše záleží na představivosti a touze. Vinutí můžete kombinovat s provázkem a malbou. Stejně jako mohou být různé výzdoba, tvar vybrané láhve se také může měnit.
Skleněná láhev dekorace.
Po shromáždění všech materiálů začněte přípravné práce na decoupage. Láhev dobře umyjte a odstraňte všechny nálepky. Dáváme čas na úplné sušení. Začneme od dna láhve. Za tímto účelem naneseme malý proužek lepidla a zabalíme ho provázkem, pevně stiskneme a zatáhneme nitě. Pro krásu a nějakou nadšení můžete háčkovat cop a začít s ním první řadu, plynule se proměňovat v jednoduché závity niti.
Jako jednu z mnoha možností můžete vytvořit mezeru, ustoupit zpět do libovolné výšky a pokračovat v balení lahví. Když se přiblížíte ke krku, může se pruh lepidla zvětšit na výšku. To vám ušetří trochu času. Stejným principem balíme korek z láhve.
Výzdoba připravená skleněná láhev.
Po dokončení většiny práce můžete začít zdobit. V tomto případě jako dekorace pro začátečníky nabízíme kadeře v levé vůli ze stejného vlákna a připevněte ji k láhvi lepidlem. Vložíme korálky předem vybrané v barvě, tvaru a touze do samotné cívky. V případě potřeby můžete také přidat luk vyrobený z motouzů. Jak získáte zkušenost v tomto směru, může být výzdoba komplikovaná. V levé mezeře můžete malovat akrylovými barvami, od jednoduché geometrie po jednotlivé kompozice, vhodné v barvě a kontrastu pro tvar láhve a provázku zvoleného pro tuto práci.
Láhve na decoupage pro začátečníky

Běžná láhev transformovaná tímto způsobem se promění v vázu, která může ozdobit jakoukoli místnost, ať už jde o balkon, vstupní halu nebo jakoukoli místnost. Může být naplněna vodou beze strachu a dát čerstvé květiny. Zdobený korek můžete zavřít a získat jednoduchou figurku. Odpojení láhve může být provedeno provázkem jakékoli barvy, akrylovými barvami, v dekorech používejte všechny druhy materiálů. Vše záleží na fantazii. Přejeme vám v této práci úspěch a zajímavé nápady.
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Ogo
    #1 Ogo Hosté 8. srpna 2017 19:22
    0
    Skvělý začátek pro začátečníky, jen jsem přemýšlel o tom, jak začít zdobit lahve. Vypadá to dobře, ani si nemyslíte, že se jedná o obyčejné šedé motouzy, a co je nejdůležitější, hodí se do každého interiéru.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky