DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
Dort byl vždy hlavním atributem jakékoli dovolené, ať už je to svatba, narozeniny dítěte nebo starší osoby, narozeniny nebo čajové večírky. Bez koláče není zábava zábavná a hostina není svátek. Na konci oslavy čeká lahodná sladká pochoutka. Ale jsou tu dorty, které si zaslouží oslavu od samého začátku. Jedná se o třístupňový dort vyrobený ze sladkostí, který si můžete vyrobit bez zvláštních dovedností.
Abyste mohli pracovat, musíte sestavit následující komponenty:
- polystyren o tloušťce 15 cm;
- administrativní nůž;
- balicí papír s jasným potiskem;
- oboustranná páska;
- tepelná pistole;
- dlouhé tenké sladkosti (2,5 kg);
- stuhy různých šířek a sousedních odstínů;
- vlnitý papír, například lila a fialová;
- ozdobné bobule;
- umělé zelené rostliny (větvičky, listy).
Nejprve musíte odříznout tři kruhy z silné polystyrenové pěny. To je snadné s běžným úředním nožem. Spodní kruh by měl mít průměr 50 cm, střední kruh 40 cm a horní kruh 30 cm.
Všechny pěnové polotovary jsou nalepeny krásně barevným balicím papírem. Jeho barva by měla odpovídat odstínu bonbónu.
Candy dort

Candy dort

Poté jsou všechny tři kruhy přilepeny do vysoké pyramidy pomocí tepelné pistole.
Nyní musíte přilepit strany dortu dlouhými tenkými sladkostí. Za tímto účelem se oboustranná páska lepí z horního a spodního okraje strany a na ní se lisují bonbóny. Je důležité zajistit, aby obal ležel rovně nahoře a dole.
Candy dort

Potom se na bonbóny přilepí saténové stuhy. Nejprve je upevněna fialová páska široká 5 cm, na ni je nalepena tmavě fialová, jejíž šířka je 2,5 cm a na bonbóny jsou připevněny tepelnou pistolí.
Candy dort

Candy dort

Aby byl dort elegantnější, je nutné jej ozdobit saténovou stuhou. Dostatek bude jeden nádherný luk v každém kruhu. Díky těmto prvkům vyniká přední část dortu.
Candy dort

Candy dort

Řemesla musí být ozdobena květinami a miniaturními kyticemi. Můžete vytvořit poupata malých růží z pěnového polyuretanu (listový syntetický materiál) .7
Je snazší koupit hotové malé kytice, které budou vypadat skvěle na dortu.
Candy dort

Ale nejjemnější a nejkrásnější květiny jsou získány z vlnitého papíru. Pokud používáte fialové a fialové kruhy, můžete si vytvořit krásné otevřené růže.
květiny na dort

květiny na dort

Zbývá jen umístit celek výzdoba na úrovních dortu.
Na vrchol je připevněna kytice růží z vlnitého papíru. Kromě nich jsou listy z tkaniny.
Candy dort

Ve druhé vrstvě se květy z pěnového polyuretanu umísťují střídavě s plody a zelenými listy. Zde budou vhodné fialové květy z vlnitého papíru.
Spodní vrstva je přilepená sladkostí a miniaturními umělými kyticemi.
Candy dort

Zde je hotový dort.
Candy dort

Toto řemeslo bude skvělou ozdobou pro jakoukoli dovolenou. Třístupňový dort vyrobený ze sladkostí způsobí opravdový obdiv mezi hosty a zvědavost dětí.
A také tento krásný dort může být představen hrdinovi příležitosti jako dárek. Bude se mu líbit zejména dítě, které po dovolené bude moci z něj jíst všechny sladkosti.
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Catherine
    #1 Catherine Hosté 29. srpna 2017 05:37
    0
    To bych dal dárekneodmítl! Velmi zajímavý přístup k dekoraci, tolik představivosti, hlavní věc je vše s mírou. Nejdůležitější součástí výzdoby jsou samozřejmě sladkosti, a co je důležitější úsměv !

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky