DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Zvonky na vánoční stromky
Nový rok přichází velmi brzy, zbývá doslova pár dní a můžete se již plně připravit na zimní dovolenou, zejména těm, kteří tak ještě neučinili. Všechny supermarkety a trhy jsou již naplněny obrovským sortimentem vánočních ozdob pro každý vkus. Rovněž se prodává spousta jedlí, živých i umělých. Někdo dává přednost tomu, aby byl jeho dům plný vůně čerstvého vánočního stromu a někdo potřebuje krásný umělý vánoční stromeček. Ať už zastavíte na jakémkoli vánočním stromku, stále musíte ozdobit svého novoročního hosta krásně a elegantně. Někteří mají rádi světlé a barevné vánoční hračky různých velikostí, stejně jako mnoho z nich. Jiní naopak milují minimalismus a jednotvárnost, takže hračky jsou stejné, stejné velikosti, stejné barvy a také tak, že jich je jen velmi málo. Chutě jsou různé, a proto každý z nich má svůj odlišný vzhled. Vypadá to jako skvělá volba pro nakupování, ale stále není vždy snadné najít, co přesně potřebujete. V takových případech existuje ideální volba ze současné situace a můžete si sami udělat zajímavé a poněkud nekomplikované ozdoby na vánoční stromky. A právě teď budeme uvažovat o produkci zajímavých zvonů.

Pro hlavní třídu potřebujeme:
  • Dva pěnové polotovary ve tvaru zvonů vysokých 10 cm;
  • Tenký květinový drát;
  • Stuha organza vínová se zlatým okrajem;
  • Bílá jutová šňůra s lurexem;
  • Kamínky stříbrné 3 mm a chameleon 6 mm;
  • Organza stuha 25 mm široká s drátem na okrajích červené a stříbrné barvy s hvězdným vzorem;
  • Štípačky, nůžky, zapalovače;
  • Bílé plstěné vločky;
  • Lepicí pistole.

Vánoční zvonky hračky

potřebné materiály

Nejprve musíme v našich zvonech vytvořit smyčky, abychom k nim pak mohli připevnit stuhy. Pomocí drátů se kousněte z drátu, ohněte závěsy a vložte.
připravit

připravit zvony

Chytíme šňůru shora shora pistolí a začneme balit jeden zvonek shora, nejprve do kruhů, pak do druhého. Pravidelně mezi vrstvami potřeme lepicí tyčinkou. Děláme vše přesně a bez mezer, takže jejich povrch je dokonale uzavřen.
vlákno vlákno

uvázáme

Nyní procházíme smyčkami vínové organzové smyčky a uzly uzlujeme nahoře. Tak získáme přívěsky. Nyní stiskněte smyčku drátu a vložte ji do zvonů. Odřízněte proužky organzy a uvázat luky. Ukázalo se, že jsou velmi krásné a objemné, protože kolem okrajů je drát. Nyní bereme více sněhových vloček a drahokamů.
Vánoční zvonky hračky

zdobí

Přilepíme mašle na vrchol pistolí, na dno lepíme kamínky a na zvonek lepíme sněhové vločky drahokamy.
zdobí

Vánoční zvonky hračky

Je to celkem jednoduché, ale zároveň velmi krásné a stylové jsme skončili s vánočními hračkami. Můžete si vyrobit tak tucet kusů a ozdobit je svým hostem na Nový rok. Děkuji vám všem za pozornost, hodně štěstí všem a šťastný nový rok!
Vánoční zvonky hračky
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky