DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Vánoční stromeček z pozlátka
Ještě před novým rokem zbývá jen trochu času! A co je Nový rok bez zeleného vánočního stromu. Velký a skutečný vánoční strom je samozřejmě velmi krásný, ale můžete si udělat malý, který si například můžete dát do kuchyně na ozdobu nebo si udělat jednu ze složek nového roku. řemesla.
Abychom si udělali malou zelenou krásu, potřebujeme:
  • karton střední hustoty;
  • zelené pozlátko středního průměru 3-5 cm;
  • malé vícebarevné pompony;
  • super lepidlo nebo jiné lepidlo;
  • nůžky;
  • balicí papír v červené barvě.

Z kartonu střední hustoty jsme vystřihli čtverec o velikosti asi 20x20 centimetrů nůžkami.
Vánoční strom z pozlátko

Dále z tohoto kartónového čtverce uděláme kužel a jeho okraje přilepíme super lepidlem. Ořízněte spodní část kužele nůžkami tak, aby náš budoucí vánoční stromek byl ve stejné úrovni.
Vánoční strom z pozlátko

Doma jsme již měli na skladě zakoupenou hvězdnou mašličku na koruně vánočního stromu, ale to lze provést i nezávisle na jasně červeném balicím papíře.
Vánoční strom z pozlátko

A pomocí super lepidla nebo oboustranné pásky přilepte hvězdičku na vrchol kužele.
Vánoční strom z pozlátko

Potom opět nalepte jeden z konců zeleného pozlátka na lepidlo. Udělej to hned pod hvězdou. A zabalte náš kužel shora shora pozlátko. Na dně je opět nutné nalepit konec pozlátko, jinak náš vánoční stromeček „rozkvět“.
Vánoční strom z pozlátko

No, nyní zábavná část! Ozdobte náš vánoční stromeček. Nedávno jsem si svého nejstaršího syna koupil jako pom-pom plavidlo, a když jsme to dokázali, měli jsme další pom-poms.
Vánoční strom z pozlátko

V zásadě můžete místo nich použít k dekoraci vše, co se vám líbí, například vyrobit malé luky ze saténových úzkých stuh nebo ozdobit sněhové vločky vyříznuté z barevného papíru. Obecně platí, že kdokoli, na co je dost fantazie.
Náš vánoční stromeček jsme ozdobili mnohobarevnými bambulkami a pečlivě je chaoticky přilepili k pozlátku super lepidlem. A přidali tři stříbrné vločky.
Vánoční strom z pozlátko

Tady máme takový chytrý malý vánoční stromeček. Dítě mě přesvědčilo, aby se stalo hlavní složkou našeho novoročního složení ve školce na téma „Zimní fantazie“.
Vánoční strom z pozlátko

Šťastný nový rok všem!
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky