DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Vánoční strom z bambulí
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Do nového roku budete vždy chtít mít zbrusu nový elegantní vánoční stromeček-krása. Nebudete moci tak často měnit velký krytý strom, ale malé stolní vánoční stromky, které lze vyrobit z vlastních rukou, a můžete je aktualizovat pro každou sváteční sezónu.
Velmi roztomilý vánoční strom se získává z pomponů. Tato technologie je pečlivá a vyžaduje nějaký čas a úsilí, ale výsledek vás potěší.
Připravte si na práci následující: zelená a bílá příze (můžete použít zbytky, i když se míč skládá z kousků nitě), vzor pro navíjení nití pro výrobu pomponů, plastová láhev 1,5 - 2 litry, skleněné kuličky, korálky vánočního stromku, červená saténová stuha, háčkovací háček, nůžky, lepicí pistole, stavební nůž.
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Nejdelší fází vytváření vánočního stromu z pomponů je výroba samotných pomponů. Mělo by jich být dost, vánoční strom by měl být objemný. Začneme kombinací vláken. Zeleno-bílá melanž může být provedena jak s převahou bílé, tak s převahou zelených nití. V závislosti na tom bude vánoční strom zelený nebo sněhovější.
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Závity pevně navíjíme na základní šablonu pro pompom. V našem případě je vybrán malý notebook, je ještě snazší použít kus silné lepenky. Následně pevně a pevně přivřeme navinuté nitě uprostřed. Potom jsme seřízli nitě na jedné a druhé straně a chmýří každou pomponu. U malého vánočního stromu o velikosti přibližně 25 cm by mělo být v průměru 25 až 30 pomon.
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Základem vánočního stromu je plastová láhev, jejíž objem by měl být nejméně 1,5 - 2 litry. Láhev by měla být opatřena uzávěrem. Ořízneme horní část ve vzdálenosti, která určuje výšku vánočního stromu. Aby tenký plast udržel svůj tvar lépe, pečlivě a rovnoměrně zahříváme okraje řezu na rovný povrch, železo nebo dno vyhřívané pánve. V důsledku toho jsou hrany zkroucené a vytvářejí hustý okraj.
Rybí kost z bambulí

Z jakékoli příze, která bude kombinována s celkovou barvou vánočního stromu, pleteme kmen. Začínáme prstenem 5 vp, který jsme dále pletli do kruhu, rovnoměrně přidáváme smyčky, až se stane velikostí dna. Pak přestaneme přidávat smyčky a pleteme do kruhu, vázáme láhev na samý vrchol. Tam, kde se zužuje na krk, snižte smyčky tak, aby pletení Bylo to těsné.
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Sbíráme vánoční stromek. Pomocí tavného lepidla umístíme bambulky na hlaveň těsně vedle sebe, aby mezi nimi nebyla žádná prázdná vzdálenost. Poslední vrstva je korunou vánočního stromu, dvěma bambulkami, které uzavírají víčko láhve. Vazba pom-poms na pletenou základnu je velmi trvanlivá.
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí

Zůstává to oblékat načechranou krásu.
Připevňujeme korálky na vánoční stromky. Aby spolehlivěji seděli, lepíme nejen začátek a konec, ale také několik korálků ve střední části.
Saténové mašle se stanou jasným přízvukem.Přivazujeme malé mašle červené stužky a přilepíme je na nadýchané strany vánočního stromu. Koruna je také vyrobena ze saténové stuhy, svázané s libovolným tvarem luku a přilepená k vrcholu stromu. Pokud je to žádoucí, luk může být ozdoben něčím jiným z lesklých malých věcí.
Pak je to až na vánoční koule. Tuto roli budou hrát skleněné kuličky z kuliček. S pomocí horkého lepidla jsou důkladně připevněny k nití příze, nemůžete se bát, že vyjdou.
Pokud stále máte nějaké „elegantní věci“, korálky, knoflíky nebo velké flitry pro ozdobu, připevníme je také kapkou horkého lepidla na volná místa.
Rybí kost z bambulí

Tady je takový krásný vánoční stromeček s jemnými chlupatými tlapkami a konečně jasnými dekoracemi.
Rybí kost z bambulí

Rybí kost z bambulí
Vraťte se
Chcete-li komentovat
 • motýlekúsměvsměje sečervenat sesmajlíkuvolněnéušklíbnout se
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyeszčervenalulevilospokojenýúsměv
  mrknutístuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesšklebící selíbánístuck_out_tonguespící
  strachmračil seúzkostopen_mouthšklebící sezmatenýticho
  bez výrazubez názvusweat_smilepotzklamaný_volenýunavenýzamyšlený
  zklamanýzmatenýstrašnýcold_sweatvytrvatplakatvzlyk
  radostužaslkřičettired_facenaštvanývztektriumf
  ospalýmňammaskasluneční brýledizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthnevinný
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky