DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Kandované pomeranče bez másla
Příprava sušeného ovoce tímto způsobem je vynikajícím řešením, jak ušetřit peníze, a je také dobrým řešením pro přípravu zdravého produktu. Tento recept je pozoruhodný v tom, že se používají absolutně všechny výrobky a nic není zahozeno.
Sušené ovoce dokonale nahradí sladkosti, vždy je můžete vzít s sebou. A také, je to skvělý nápad pro novoroční dárek, hlavní věcí je, že jej krásně zabalíte. Sušené ovoce v obchodech je nyní velmi drahé a toto je skvělá alternativa k nahrazení produktu obchodu.
Doba vaření: dvě hodiny

Ingredience
 • Šest pomerančů
 • Dvě sklenice cukru;
 • Šťáva z poloviny pomeranče nebo citronu.


Vaření recept
Nejprve musíte připravit všechny potřebné produkty. Bude to trvat šest pomerančů. Ovoce je třeba důkladně omýt horkou vodou a otřít štětcem. Dále se pomerančová kůra loupe, proto se na ploše shora vytvoří křížový řez, shora dolů a kůra se odstraní.
Kandované pomerančové máslo

Dále se slupka umístí do vody. Je vhodné namočit kůži pomeranče po dobu dvou dnů, ale nemůžete ji namočit, pokud použijete níže uvedenou metodu. Namočte, abyste odstranili nadměrnou hořkost. Pokud se rozhodnete namočit, pak se v tomto případě voda změní nejméně dvakrát.
Kandované pomerančové máslo

Pokud není promočený. Položili slupku promočenou ve vodě na oheň a nechali ji vařit. Jakmile se zahřeje, vyjměte z tepla, vypusťte vodu a doplňte novou. Postup opakujte 3krát. Každá procedura trvá dvacet minut.
Kandované pomerančové máslo

Poté opláchněte pomerančovou kůru pod studenou vodou a nakrájejte na podlouhlé proužky.
Kandované pomerančové máslo

Kandované pomerančové máslo

Kandované pomerančové máslo

Kandované pomerančové máslo

Připravte si sirup. Do pánve nalijte cukr a jeden šálek vody. Rozpusťte a potom připravte připravené kůže. Vařte hodinu a půl. Míchejte neustále. Vařte, dokud se nevarí téměř veškerý sirup. Nakonec přidejte do sirupu polovinu pomerančové šťávy. Poté vypusťte skrz cedník zbytky sirupu a kandovaného ovoce položeného na potravinářský papír, nechte je jeden den zaschnout, můžete uschnout na baterii.
Kandované pomerančové máslo

Jakmile kandované ovoce zaschne, mohou být podávány s čajem!
Vraťte se
Komentáře (2)
 1. Julia Derkachová
  #1 Julia Derkachová Hosté 28. srpna 2017 19:20
  0
  Zkoušel jsem to podle vašeho receptu. Všechno je velmi chutné, stačí si olíznout prsty.
 2. Dmitrij Trofimov
  #2 Dmitrij Trofimov Hosté 8. května 2018 18:18
  0
  Zapomenuté recepty našich babiček. Někdy to dělám.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky