DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Plstěná sýrová hračka
Hračky z plsti jsou považovány za nejbezpečnější pro děti, a pokud jsou šity rukama mámy, pak také nejoblíbenější. Jako materiál, cítil se skvěle ve výrobcích, snadno se šít, nevyžaduje zpracování a paleta barev, ve které se prodává, vám umožňuje fantazírovat a vytvářet zcela úžasné věci. Obzvláště často je loutkové jídlo šito z plsti - když je hotové, vypadá to jako skutečné jídlo, a proto je pro děti potěšením.
Tato třída mate pomůže vyrábět sýr. Výrobní proces je co nejjednodušší, zvládne ho i ten, kdo není daleko od vyšívání.
Budete potřebovat:
- žlutá plsť a nit v tónu;
- syntetický winterizer nebo bavlna;
- karton pro vzory a nůžky.

Jsou vhodná jakákoli vlákna, i když hlavně používají nit. Obyčejné závity lze zdvojnásobit, čímž se zvyšuje tloušťka. Syntetický zimníizér je lepší vzít nejtenčí, aby sýr hraček nevypadal jako polštář.
Hračkový sýr vyrobený z plsti

Hračkový sýr vyrobený z plsti

Nejprve musíte nakreslit vzor - to pomůže představivosti. Jako základ vezměte obdélník o rozměrech 5 x 7 cm, nakreslete do něj sýrové otvory a vystřihněte je. Dále odřízněte dvě části z plsti. Dejte je dohromady a mezi ně položte vrstvu synteponu. Zašijte díly se zataženým švem. Stejným způsobem zacházejte s vnitřními otvory. Upevněte nit a narovnejte produkt.
Hračkový sýr vyrobený z plsti

Hračkový sýr vyrobený z plsti

Hračkový sýr vyrobený z plsti

Souhlasíte, nic složitého, ale vaše dítě bude mít exkluzivní a zajímavou hračku. K sýru lze přidat kousek chleba, klobásy a dalších potravinářských výrobků, pro které je také vhodná plsť.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky