DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Pletená obálka
Pletená obálka

Někdy budete potřebovat dárkovou obálku pro poznámky nebo pohlednice nebo možná pro jiné dárkové maličkosti. A taková obálka nemusí být standardní papír. Vzhled tohoto balíčku můžete zpestřit pletením obálky. Základem může být navíc jeden, ale možnosti designu se liší.
Pletená obálka

Klasická obálka je bílá. Proto zvolením bílé nitě můžete tuto klasiku podpořit. Pro jednoduché pletení můžete použít jak pletací jehlice, tak i háček. Velikost se volí v závislosti na tloušťce nití, přičemž se bere v úvahu skutečnost, že pletení by mělo být docela těsné.
Pletená obálka

Provedeme potřebná měření, abychom získali správnou velikost obálky. Pro větší pohodlí připravíme rozložení papírové obálky v požadovaných velikostech.
Pletení Začněte řetězem vzduchových smyček, jejichž délka odpovídá délce jedné ze stran obálky. Současně lze pletení výrobku získat jak podél, tak napříč, v závislosti na tom, jak jste nastínili možnost obálky.
Pletená obálka

Pletená obálka

Ukázalo se, že obdélník má strany, které potřebujete změřit. Obdélník složíme do obálky, tj. ohýbáme jeho spodní část a pleteme složené strany k sobě, takže okraj obálky tvoříme sloupy bez háčkování. Rohy horní části provádíme zaoblením pletením dvou jednoduchých háčkování.
Pletená obálka

Pletená obálka

Dostáváme jednoduchou bílou obálku požadované velikosti. Vrcholem bude design, který lze vybrat z toho, co máte k dispozici.
Pletená obálka

Pletená obálka

Dekorací může být plochý luk nebo stuha. Taková obálka se bude podobat malé spojkové tašce. Mimochodem, může být použit k ukládání zrcadel nebo rtěnky.
Pletená obálka

Pletená obálka

Také obálka může být vydána s horní aplikací nebo s barevnými knoflíky, což jí dává dětinskou naivitu nebo přísnější oficiální obrázek. Dětská obálka se později může stát pouzdrem na tužky a lakonické a omezené obaly lze použít k uložení sluchátek, nabíječek a dalších podobných maličkostí.
Pletená obálka

Pletená obálka
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky