DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Kohoutová dekorace
Dobrý den, milí návštěvníci webu. Tato hračka bude moci vyzdobit místnost pro novoroční svátky, protože když bude svítit, bude jiskřit a třpytit se všemi barvami duhy. Děti se to bude opravdu líbit a jeho výroba bude trvat asi dva týdny a následující materiály a nástroje:

- Karton nebo bílý papír (vhodné ve formátu A4);
- lepidlo;
- Modré kamínky (2 ks);
- Nůžky (jednoduché na papír);
- Speciální nůžky na kov;
- CD (asi 7 ks);
- Výplň (bavlněná vlna);
- Páska je červená;
- uzávěr z láhve parfému (jako stojan);
- Jehla a nit;
- Pinzety.

Takto vypadá hotové plavidlo:
Dekorace kohouta

Nejprve musíme z bílého papíru nebo lepenky vyříznout čtyři figurky vzorků hraček a nalepit je do dvojic. To dává trvanlivost dvěma částem. řemesla. Poté je slepíme dohromady v oblasti hlavy a ocasu a potom přilepíme záda a krk, ale pouze zevnitř na okraj tak, aby se postava ukázala jako objemná (zde můžete použít lepicí pásku) bez přilepení přední strany. Na přední straně mezi těmito dvěma postavami musíme udělat třetí část, spojit je a dát řemeslu objem.
Získáme následující obrázek:
Dekorace kohouta

Dekorace kohouta

Dále, aby výsledná postava neztratila svůj tvar (zvrásněný), musíme ji vyplnit zevnitř. Bavlněná vlna je zde vhodná a pro pohodlí můžete použít pinzetu, když ji zadáváte do vzdálených částí plavidla:
Dekorace kohouta

Poté, co je postava naplněna bavlnou, bude nutné utěsnit otvor v ní zespodu. Lze ji nalepit dvěma vrstvami nového papíru, ale je nežádoucí používat lepicí pásku.
Potom vezmeme uzávěr z parfémové láhve a na něj nahoře uděláme tři páry děr, abychom jej připojili (lem) k naší postavě:
Dekorace kohouta

Pro pohodlnější vkládání jehly se závitem do spodní části víčka můžete použít pinzetu:
Dekorace kohouta

Takto řemeslo vypadá po šití na víčku:
Dekorace kohouta

Dále bereme kompaktní disky, které je třeba pomocí nůžek na kov rozřezat na mnoho různých částic libovolné velikosti a tvaru. Na hlavu figurky na obou stranách musíte nalepit jeden modrý drahokam, který bude sloužit jako oči pro hračku:
Dekorace kohouta

Můžete použít laserové disky v různých odstínech: šedá, zelená a fialová. Plavidlo můžete "libovolně" obarvit:
Dekorace kohouta

Některé disky se při řezání rozptýlí do součástí a musí být slepeny k sobě a některé z nich při řezání prasknou. To je při práci s nimi obtížné, protože budete muset utratit více lepidla a také musíte mít velmi dobré nůžky nebo speciální nůžky na kov.
Vkládání řemesel může trvat až deset dní. Na konci lepení, pokud se ocas začal ohýbat a klesat (tj. Ztratil pevnost v důsledku závažnosti částic na něj přilepených z disků), může být lemován do krční části plavidla.
Dekorace kohouta

Aby se zabránilo tomu, že se plavidlo otáčí na stojanu a stojí stále rovně, musí být zabaleno něčím v oblasti šití, například plastovým sáčkem. Balíček lze skrýt za páskou:
Dekorace kohouta

Pokud páska odřízla rozpadající se části, musí být spáleny zapalovačem nebo zápalky.
Takže naše plavidlo vypadá na zadní straně:
Dekorace kohouta

Spiknutí svázané s balíčkem lze ozdobit svěží mašlí:
Dekorace kohouta

Výsledné plavidlo vypadá na druhou stranu. Poté bude naše hračka připravena. Může se stát dobrou ozdobou pro dovolenou a má reflexní vlastnosti. A po jeho výrobě budeme moci dát „nový život“ některým položkám, které jsme chtěli vyhodit:
Dekorace kohouta
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky