DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Automatické výfukové potrubí
Vítám vás milí přátelé!
Dnes vám řeknu o mém dalším domácím produktu. Toto je kapuce s automatickým ovládáním. Ne, samozřejmě, že jsem kapuci neudělal sám - koupil jsem si hotovou, ale automatické přepínání jsem organizoval na základě hotových elektronických modulů.
Do-it-yourself auto-výfuku

Kapota sama se zapíná a vypíná, když je na kamnech oheň. Celá teplota zapnutí a vypnutí je velmi snadno konfigurovatelná, takže si můžete vybrat jakoukoli citlivost, což je velmi výhodné.
Řídicí jednotka je sestavena v zakoupeném případě. Čidlo je umístěno uprostřed výfukové mřížky pro řízení vytápění. V případě je nainstalováno napájení 12 V a regulátor teploty, který jsem nakonfiguroval tak, aby zapínal relé při teplotě nad 29 stupňů Celsia a vypínal, když teplota klesne pod 28 stupňů. Funkci automatické kapoty můžete vidět na následujícím obrázku. To je vše. Všechny odkazy na nákup položek pod videem.Termostat - #
Napájení 12 V - #
Případ jako ve videu - #
Blok bydlení samostatně - #


Díky za sledování!

Máte rádi domácí automatizaci nebo automatizaci?


Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Host Vladimir
    #1 Host Vladimir Hosté 21. února 2018 15:46
    1
    Dobré odpoledne

    A můžete se dozvědět více o dalším signálu z tepelného reléového bloku. Jak to chápu, je zde také 220 V relé, které ovládá 12 V s tímto termo relé.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky