DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
Zimní taška se od léta radikálně liší. Je to skromnější odstíny, praktičtější. Mělo by to být v harmonii s teplým zimním oblečením. A materiál, ze kterého je sáček vyroben, je vyžadován k ochraně obsahu před vlhkostí. Všechna tato kritéria jsou ideální pro tašku Dutik. Pláštěnka chrání věci před sněhem a deštěm. A taková taška je skvělým doplňkem „nafouknuté“ bundy. Možná proto se v této sezóně stala tak populární. Nabízíme Vám šít tašku pro kutily.
zimní taška dutik

K tomu budete potřebovat:


  • pláštěnka - 0,5 m;
  • polstrovaný syntetický zimníizér - 0,5 m;
  • zip - zde 25 cm v hotovém výrobku.

zimní taška dutik

Pracovní řád


Rozměry jsou zobrazeny bez povolených švů!
1. Taška se bude skládat ze čtyř částí a úchytů pro šití. Nejprve jsme vystřihli boční část. Jeho šířka a výška jsou rozměry vaku. Tady: 130x160 cm. Zároveň zaokrouhlíme horní okraje a uděláme hladký přechod ze strany sáčku na vrchol. Tento pohyb dělá naši tašku trochu jako soudek.
zimní taška dutik

2. Dalším detailem je spodní část vaku. Vystřihovali jsme obdélník z pláštěnky. Jeho šířka se rovná šířce boční části (130 cm). Dinu volíme dle libosti (zde 25 cm).
zimní taška dutik

3. Boční část je obdélník z pláštěnky (2 ks). Jedna strana - 25 cm (rovná délce dna). Druhá strana je měřena boční částí. Protože má zaoblené horní hrany, nejjednodušší způsob měření je pomocí měřicí pásky. Z dolního rohu součásti do středu horní strany. Zde se ukázalo 21 cm.
zimní taška dutik

4. Z polstrovaného polyesteru na podšívce jsme vystřihli podobné detaily. Uspořádáme je tak, aby vzor upevnění podšívkové tkaniny byl harmonický s ohledem na celkový design vaku. Čtverce mohou být náhodně umístěny v úhlu nebo přesně vodorovně. Stojí jen zapamatovat si, že vzhled produktu bude na tom záviset.
zimní taška dutik

5. Odřízneme detaily z pláštěnky a syntetického winterizéru mezi sebou krejčovskými kolíky.
zimní taška dutik

6. Šijte je na psacím stroji. Chcete-li to provést, položte linii v místě připojení syntetického zimního činidla k podšívkové tkanině. Mohou to být řádky i lepené čáry.
zimní taška dutik

7. Hlavní věcí je duplikovat všechny, aniž by ztratil centimetr.
zimní taška dutik

8. Na přední straně součásti získáme rovnoměrný symetrický vzor.
zimní taška dutik

9. Takto bude vypadat hotová boční část.
zimní taška dutik

10. Složení tašky dohromady. Díly se nejprve nasekají spolu s krejčovskými čepy. Bliká.
zimní taška dutik

11. Z pláštěnky jsme vystřihli dva proužky pro pera (zde 12x60 cm). Ze syntetického zimoviště na podšívce - 6 cm 60 cm (2 kusy).
zimní taška dutik

12. Syntetický zimníizátor zabalíme do pláštěnky, kterou nasekáme.
zimní taška dutik

13. Pokládání čáry. Můžete zdvojnásobit.
zimní taška dutik

14. Ušijte kliky dvojitým švem.
zimní taška dutik

15. Přišijte zip.
zimní taška dutik

Použití polstrování polyesteru na podšívce neumožňuje vytvoření podšívky v sáčku. V tomto případě stačí oříznout otevřené části tkaniny šikmým lemováním. Ale pokud chcete, můžete si ušít další podšívku. Při šití několika kapes a přišití do tašky spolu se zipem.
zimní taška dutik

Chcete si ušít stejnou tašku sami?


Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Maxim
    #1 Maxim Hosté 27. srpna 2018 09:04
    0
    Velikosti sáčků jsou nesprávné

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky