DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Wi-Fi USB anténa
Ahoj přátelé. Druhý den, kdy jsem sem přišel, je něco jako Wi-Fi USB anténa. Tady v takové krabici. Stručně řečeno, jedná se o stejný adaptér USB Wi-Fi pro počítač, pouze se směrovou anténou a drátem.
WiFi USB anténa

Popis


Ve srovnání s konvenčním modulem nebo adaptérem Wi-Fi USB však toto zařízení výrazně zvýšilo výkon vysílače a citlivost přijímače. Kromě toho má zařízení vnější konstrukci a je primárně určeno pro venkovní použití, ve venkovním prostředí a snadno odolává našim mrazům, protože má široký teplotní rozsah a uzavřený kryt odolný vůči korozi.
Dodává se s držákem pro montáž na zeď nebo jinou podporu. Spoj je přilepen silikonem pro těsnost. Anténa má kabel dlouhý 5 metrů s konektorem USB. Anténa je napájena z USB a nevyžaduje další napájení.
Podle výrobce může mít anténa dosah až 3 km. Ale opět máme na mysli spojení mezi zařízeními stejného typu na dálku bez bariér. Je možné, že jsem neměl příležitost to zkontrolovat. Výsledky práce, kterou jsem obdržel, s nákupem mě potěšily. A mohu vás bezpečně ujistit, že nákup vás nezklame.

Instalace


Sada s Wi-Fi USB anténou je dodávána s ovladačem a programovým diskem. Osobně jsem to ani neotevřel: Připojil jsem anténu k počítači a netbooku a všude, kde samotný systém našel ovladač, byly systémy také odlišné. V počítači je deset, ne netbook - sedm. Navíc k vestavěným modulům Wi-Fi nedošlo. Pokud ovšem máte z nějakého důvodu problémy s instalací softwaru, vezměte disk a nainstalujte. Anténa Wi-Fi USB je kompatibilní se všemi OS Windows 7 / Windows XP / Vista.
Ukážu vám práci na příkladu netbooku. Nyní vestavěný modul Wi-Fi funguje a určuje asi 3-4 sítě. Připojujeme naši vzdálenou anténu. Vidíme, že navzdory skutečnosti, že antény jsou společně - tato anténa zachycuje řádově více sítí, a to i s nejlepším signálem, to lze vidět podle počtu pruhů na ikoně příjmu.
A pokud umístíte anténu na ulici, ale na výšku, cítím, že celá vaše oblast bude pod kontrolou.
Naše město není velké, takže Wi-Fi body jednou nebo dvakrát a přepočítají. Když jsem šel do Petrohradu a vzal s sebou anténu, rozdíl v počtu sítí byl přesně desetkrát! V hotelu, kde jsem žil, bylo 7–8 sítí „chyceno“ běžným Wi-Fi a na anténě jsem počítal 65. Myslím, že výsledek je slušný.
Anténa pracuje na standardním protokolu 802.11b / g / n, IEEE 802.3 pro sítě Wi-Fi a komunikuje se všemi dostupnými sítěmi na všech kanálech rozsahu Wi-Fi.
Délka kabelu USB je 5 metrů. V případě potřeby můžete prodloužit prodlužovací kabel USB.
Pokud se chystáte instalovat zařízení na ulici, chci vám doporučit, abyste drát upevnili k držáku, abyste zabránili úniku vody kabelem během deště z antény. Měl jsem takovou situaci, když jsem přišel domů, našel jsem u okna louži.
Rychlost přenosu dat: 150 Mbps. Co je dost pro jakékoli multimédia, surfování nebo hry.
Pomocí počítače a disku v sadě můžete síť nakonfigurovat nejen jako uživatele pro příjem Internetu, ale také vytvořit router nebo router z vašeho PC.

Takže shrnout:


Model: LG-N100.
Barva: bílá (mléčná).
Rychlost přenosu dat: 150 Mbps.
Přenosový protokol WIFI: 802.11b / g / n, IEEE 802.3
Hmotnost balení: 0,513 kg.
Velikost produktu: (DxŠxV): 120x120x220 mm
Velikost balení: (DxŠxV): 95x140x230 mm

Sada obsahuje:


• USB Wi-Fi anténa s kabelem 5 metrů - 1 ks.,
• Držák antény - 1 ks.,
• CD s ovladači a softwarem - 1 ks.,
• Návod k použití (v angličtině) - 1 ks.

Chci přidat ke všemu, co jsem vzal tento zázrak za 1000 rublů plus nebo mínus. Existují také levnější modely, ale s kratšími délkami kabelů a kratším dosahem buďte opatrní! Objednávka od důvěryhodných prodejců.
V tomto příkladu chci říci: Já osobně netrávím výraz, jako je „stojí za to vaše peníze“, jako byste vyhodili peníze, ale ne nadarmo, znovu, jako ... Pro mě toto: buď jste úplně spokojeni s tím, co jste získali, nebo ne!
Koupil jsem si tuto anténu a jsem 100% spokojen, nemám žádné nepříjemné srážky v souvislosti s tímto nákupem.
Mám to všechno) Díky za sledování! Pokud se vám líbí, prosím. Všechny otázky jsou v komentáři. Odkazy jsou v popisu pod videem. Dokud se znovu nepotkáme.
Wi-Fi- USB anténa -Wi-Fi- USB anténa -

Jak často není síť, kterou potřebujete, kvůli komunikačnímu dosahu k dispozici?


Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Anatoly Tikhontsov
    #1 Anatoly Tikhontsov Hosté 30. ledna 2018 17:05
    0
    Ahoj. Kde si zakoupili takovou anténu, bydlím ve vesnici, ale je zde přístupový bod pro 300-400 metrů. V rámci programu k odstranění digitální nerovnosti máme volný přístup, i když rychlost je nízká

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky