DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Polštář s obláčky„ Malinový hedvábí “
Puff Polštář


Kdysi jsem chtěl vytvořit luxusní malinový nebo vínový saténový polštář-polštáře s volánky ze stuh. Kromě toho interiér ložnice nějak zachytil požadované barvy vínové, zlaté, oranžové odstíny, které byly v souladu se stylem vínové a malinové polštáře.
K vytvoření polštáře o rozměrech 30 x 30 cm bylo tedy zapotřebí kus umělého hedvábí o velikosti 42 x 42 cm a kus menší látky o velikosti 32 x 32 cm.

1. Označte látku: u větších textilií 42 x 42 cm odsazte povolenky na švy 1 cm a 10 cm k okraji produktu, celkem 11 cm od každé hrany. Ale můžete to udělat snáze: označte střed sklopením látky napůl - svisle a vodorovně vzadu - na špatnou stranu látky. Od té doby bude nutné označit 15 buněk po 2 cm, tj. 30 x 30 cm - poté z zamýšleného středu odložíme o 15 cm nahoru, dolů, vlevo a vpravo
Puff Polštář


2. Nyní označíme 2 cm podél linie, která je nastíněna uprostřed textilie a středem nakreslíme křídy. Je velmi výhodné pracovat s pravítkem, protože je přesně přesně 30 cm. Pokud je polštář plánován být větší, je třeba získat speciální krejčovské železné pravítko ve vzdálenosti 1,5 m.
Puff Polštář


3. Podle schématu nakreslíme v buňkách kříže
Puff Polštář

Puff Polštář


4. Nyní uděláme obláčky: za tímto účelem diagonálně šijeme naše buňky podle schématu a zachycujeme okraje látky. Šipky označují směr jehly.
Puff Polštář

Puff Polštář


5. Napneme nit a uděláme 2-3 stehy pro upevnění a takovou květinu 4 lístků získáme z nesprávné strany textilie
Puff Polštář


a na přední straně textilie je čtverec
Puff Polštář


6. Takto vypadá prvek ze 4 květů na přední straně - trochu chaotický.
Puff Polštář

Chcete-li dosáhnout lepšího vzhledu buffu, musíte zevnitř propojit okvětní lístky vodorovně:
Puff Polštář

a svisle:
Puff Polštář

a květů mezi sebou:
Puff Polštář

Zde je výsledek:
Puff Polštář

Rozdíly mezi těmito dvěma prvky můžete vidět na přední straně: níže je zpracovaný prvek:
Puff Polštář


7. Takto by měla přední strana dopadnout, když bude plně zpracována:
Puff Polštář

Na okrajích je třeba složit, vyzvednout a sešít konce našich buffů, a poté spojit mořské strany k sobě, 1 cm dolů, u švů, přičemž 5 cm není prošíváno pro vycpání. Poté odšroubujte polštář a naplňte jej holofiberem, prošijte zbývajících 5 cm. Myšlenkový polštář ukázal, co potřebujete: kočka se na něm nachází velmi pohodlně!
Puff Polštář
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky