DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
Pokud máte kolem sebe ležet malý kus hrubé látky, například plachtu, proč jej nepoužívat k pronikání nebo řezání předmětů. Rozhodl jsem se tedy pro kreativní nůžky vytvořit kreativní organizér, který není třeba ani šít, a my to jen přilepíme. V tomto případě je hlavní řezací tkanina. A za to vezmeme naše největší nůžky a na karton označíme trojúhelníkem jejich velikosti. Tato část bude základem pro všechny naše kapsy na nůžky.
nůžkový organizér

nůžkový organizér

Nyní musíme karton umístit blíže k okraji textilie a potom fixovat následující paprsky zbytkem, jako by se valil trojúhelník v kruhu. Zde je třeba věnovat pozornost samotnému vzoru: jak vidíte, na tkanině pod číslem 1 je detail opatřen kopulí malovanou nahoře, bude to velmi zadní část. Detail pod číslem 2 by měl být menší a měl by být jemný. Detail číslo 3 je ještě menší a číslo 4 je nejmenší (pro mini nůžky). A tímto způsobem můžete v případě potřeby vytvořit více úrovní, pak se objeví více kapes.
nůžkový organizér

Vystřihli jsme základnu a pokusili jsme ji složit, jak je znázorněno na obrázku. Ukázalo se, že takto: ohněte č. 2 na č. 1, poté č. 3 na č. 2 a č. 4 na křivku č. 3. Plachta se ohýbá dobře a pamatuje si záhyby, proto je vhodné s ním pracovat, a udržuje si perfektně svůj tvar, je vhodná pouze pro nůžky a nůžky se na takovou látku nelepí ostrými konci.
nůžkový organizér

Nyní zbývá zapnout termo pistoli pro lepení copu a šperků a připravit další druh silného lepidla pro lepení malých korálků. Začneme páskovat přes horní části budoucích kapes krajkou nebo krajkou. Nezapomeňte také přilepit boční křídla.
nůžkový organizér

nůžkový organizér

nůžkový organizér

nůžkový organizér

nůžkový organizér

Nyní, když je vše správně přilepeno, můžete na dno kužele nalepit lepidlo, nejlépe tlustší vrstvou a začít na něj nalévat různé kuličky. Musí se utopit, jak to bylo, ale ne až do konce. Stiskněte je něčím kovovým a plochým.
nůžkový organizér

nůžkový organizér

Mezitím budou korálky přilepeny, můžete si například vyrobit další dekorace, například tyto: jakékoli korálky jsou navlečeny na tvrdý drát a pak kříž kříží silnými nitěmi nebo lany. Můžete také přidat jednoduchý krajkový květ a veškeré příslušenství.
nůžkový organizér

nůžkový organizér

nůžkový organizér

Všechno se to narodilo spontánně, a teď jsem dostal tak zajímavého organizátora pro nůžky, který mi později připomněl Iroquois, ale co je nejdůležitější, je vyrobeno z plachty, která, jak víte, nespaluje v ohni a neklesá ve vodě, což znamená, že vydrží na dlouhou dobu. A pokud jde o silnou plachtovou plachtu, měl jsem stále nějaké nápady a možná s ní můžete přijít i něco zajímavého.
nůžkový organizér

nůžkový organizér
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky