DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Jak vyrobit náramek z kolíků
Když přijdou šedé zatažené dny, tak se chci rozveselit, a to i se světlými barvami v špercích! Světlý, žlutý jako slunce, vícebarevný náramek - okamžitě vás přivede k životu a úsměvu. Navíc to udělat velmi jednoduše a ne na dlouho - lze provést ve večerních hodinách.

Jak vyrobit náramek z kolíků


Budete potřebovat:
Špendlíky - 35–40 ks. (jedná se o 4 sady) 3,5 cm dlouhé - nejmenší;
Elastický závit;
Velké korálky 2 barev: žluté neprůhledné a zelené průsvitné a středně velké korálky oranžové.

1) Změřte gumovou nit - její délka by měla být dvojitým obvodem zápěstí plus 3 cm na každé straně kravaty.

Jak vyrobit náramek z kolíků


2) Začneme sbírání náramku. Chcete-li to provést, navlékněte gumu na gumovou nit, přičemž na obou stranách ponechejte stejné konce gumové niti.

Jak vyrobit náramek z kolíků


3) String korálky a korálky na kolíky, střídání barev. Potom sevřeme kleště kleštěmi tak, aby se jehla při nošení náramku nevyskočila.
String pin, pak strunu korálek na každé straně a znovu pin. Náramek bude krásnější, pokud střídáte západky kolíků z různých stran náramku, jak je vidět na fotografii.

Jak vyrobit náramek z kolíků


4) Dokončíme náramek. K tomu provlékněte konce gumové nitě z posledního kolíku otvory prvnímu kolíku a spojte je do dvou uzlů.

Jak vyrobit náramek z kolíků


5) Snažíme se na ruku a uvidíme, že náramek pevně sedí na ruce bez mezer a děr, nedotýká se zápěstí. Pokud není dostatek pinů, rozepneme náramek, přidáme je a fixujeme trvale na 3 uzly. Také pro větší spolehlivost náramku můžete mezi hroty mezi hroty a kolíky prohnout široký elastický pás 2,5 - 3 cm.

Jak vyrobit náramek z kolíků
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky