DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Jak vyrobit pantofle z facky
Dnes vám chci říct, jak snadné je vyrobit nádherné pantofle z obyčejných facků. Jejich výhodou je, že nemají pěnu, která hromadí mikroby, a kašle z praní a ve skutečnosti je krátkodobá. To znamená, že pantofle lze snadno prát, aniž byste se museli obávat vyhodení po praní.

Jak vyrobit pantofle z žabek


Prvním krokem je vytvoření stélky. Za tímto účelem zakroužkujte podrážku

Jak vyrobit pantofle z žabek


Nyní musíte zavřít horní část facky. A za tímto účelem je nutné na jakýkoli tenký papír, jako jsou noviny nebo letáky, nastínit vzor, ​​aplikovat plácnutí na vrchol a obrysy obrysy značit.

Jak vyrobit pantofle z žabek


Pak jsme vystřihli z husté džínové tkaniny naši stélku a horní část budoucího střevíčku. Lepidlo na silikonový tmel nebo gumové lepidlo. Výhodou tmelu je, že nezanechává skvrnu, nezanechává skvrnu při lepení, nevýhodou je, že při použití vzduch proniká do trubice a téměř polovina tmelu se promění v pevný silikon, takže byste ji měli okamžitě použít.

Jak vyrobit pantofle z žabek


Když je substrát husté textilie připraven a má uzavřenou topografii plácnutí, můžete přistoupit k přední části střevíčku. Aby to bylo možné, látka pocházela ze staré výplaty s vnitřním povrchem rouna, ale můžete použít jakoukoli látku jako kola. Přeložte látku dovnitř přední stranou a obepněte stélku se značkou na vzorku a vystřihněte ji.

Jak vyrobit pantofle z žabek


Stejným způsobem nakreslíme horní část pantofle a vystřihneme ji.

Jak vyrobit pantofle z žabek


Poté přilepte stélku fleecovou stranou nahoru a horní částí střevíčku fleecovou stranou dolů.

Jak vyrobit pantofle z žabek


Výhodou tkaniny z výplaty je to, že se nerozpadá, ale přesto je třeba pro krásu uzavřít části tkaniny. Pořád mám kus krajkové pásky, která se velmi hodila pro zdobení střevíčku. Okraje pásky byly odříznuty a použity jako ohraničení pro horní střevíček. Také v obchodě Sewing World byly objeveny tyto nádherné květiny s přilnavou podložkou. Mimochodem, zapadly do barvy pantoflí a hranic a byly slepeny. Je nutné přilepit žehlením horní části květu.

Jak vyrobit pantofle z žabek


A to se stalo!

Jak vyrobit pantofle z žabek
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky