DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Workshop zdobí jedinečný hrnek
Často musíte dát něco, co není příliš drahé, ale zároveň celým svým srdcem a láskou. V takových chvílích musíte přemýšlet o otázce: co můžete dělat vlastníma rukama? Koneckonců, nejdražší k srdci dárky - Toto jsou dary vyrobené ručně.
Skvělá volba pro dárek na Nový rok, například pro celou rodinu, nebo pro den všech milenců, pro pár a pro mnoho dalších svátků - hrnky. To je věc v domě, která je vždy potřebná v každodenním životě a používá se každý den. A co je nejdůležitější - s takovým dárkem můžete překvapit každého, a je to velmi jednoduché a drahé.
K vytvoření jedinečného hrnečku je potřeba pouze:
- Běžný bílý hrnek zakoupený v libovolném obchodě (na materiálu nezáleží). Náklady na takový hrnek nepřesahují 500 rublů;
- velký, hluboký talíř nebo pánev (což není škoda zkazit);
- barevné laky na nehty. Absolutně odlišné společnosti a barvy pro každý vkus;
- odlakovač na nehty a některé vatové tampony.
1. První věc, kterou musíte udělat, je důkladně omýt zdobený hrnek mýdlem a otřít jej do sucha.
jedinečný hrnek dekorace

2. Nalijte vodu do hrnce nebo jiné nádoby. Voda by měla být na takové úrovni, aby při položení hrnečku do pánve stála spíše než plavat, ale zároveň by hladina vody neměla dosáhnout vrcholu hrnečku.
jedinečný hrnek dekorace

3. Připravte a otevřete laky, které chcete použít. Například 5 různých barev. Kapající každý lak do vody několik kapek v různých směrech, ale blíže ke středu.
jedinečný hrnek dekorace

jedinečný hrnek dekorace

jedinečný hrnek dekorace

4. Hrnek namočte doprostřed shluku laků a udělejte několik kruhových pohybů, pohybů nahoru a dolů. Zde musíte zahrnout fantazii.
jedinečný hrnek dekorace

5. Vyjměte hrnek z vody a otočte jej, nechte jej 24 hodin zaschnout.
jedinečný hrnek dekorace

6. Po zaschnutí hrnku otřete nepotřebný lak ze spodní části hrnku. Můžete také opravit obrázek, odstranit zbytečné prvky, lak na nehty odstraňovač.
jedinečný hrnek dekorace

Hotovo! Skvělý, jasný a nejdůležitější unikátní hrnek jako dárek čeká na správnou příležitost! Nuance, kterou si musíte zapamatovat: je lepší, aby oblast zdobení lakem nedosáhla místa na šálku, kterého se dotýkají rty. A takové hrnky nejsou kategoricky bezpečné do myčky! Pouze ruce. Dopad houby na mytí nádobí na ně je absolutně bezpečný a myčka nádobí v několika krocích zničí celý obraz. V tuto chvíli můžete příjemce informovat o komiksu v okamžiku dodání, nebo o něm napsat malou pohlednici, která bude kompletní s hlavním darem.
Vraťte se
Komentáře (2)
 1. _SuNNy_
  #1 _SuNNy_ Hosté 7. srpna 2017 11:35
  0
  Ukázalo se velmi krásně) do koše pravděpodobně vstoupila miska s laky, do které namočili šálek. Výsledek je však pro oko příjemný!
  1. nofantazy
   #2 nofantazy Hosté 22. července 2019 19:12
   0
   Do misky vložte plastový sáček a do něj nalijte vodu

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky