DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» »Řemesla ze starých pneumatik
Nyní je velmi módní ozdobit si letní chatu nebo dvůr u domu různými záhony nebo postavami vyrobenými ze starých pneumatik. Každý rok se tohoto koníčka věnuje stále více řemeslníkům. Je velmi zajímavé vidět, jak neobvyklé řemeslavyrobené ze zdánlivě naprosto zbytečných věcí - starých pneumatik.
Nejjednodušší výrobou a zároveň velmi užitečným plavidlem, a to jak v letní chalupě, tak na nádvoří výškových budov, je záhon z pneumatik. Je to snadné a bude sloužit jako skutečná dekorace vaší zahrady po dlouhou dobu.
Existuje několik způsobů, jak vyrobit takový záhon. První a nejjednodušší je umístit pneumatiku na správné místo, nalít do ní zemi a zasadit květiny. Pneumatika může být natřena jasnými barvami.
Existuje mnoho dalších způsobů, jak vytvořit záhony. Vše záleží na vaší fantazii.
• Pneumatiku můžete „oříznout“ a poté ji vypnout. Záhon v podobě květu je připraven.
• Pokud položíte pneumatiky na sebe nebo postavíte stupačku, získáte velmi módní a neobvyklé vysoké květináče. Experimentujte s barvením tak, aby byly všechny na rozdíl od sebe.
Nejjednodušší řemesla ze staré pneumatiky, která se nachází téměř na každém dvoře, je postava labutě. Abyste toho dosáhli, musíte dodržovat určitý algoritmus akcí. Nejprve vytvořte šablonu vzoru a přeneste ji do sběrnice. Řezejte na správných místech pomocí velmi ostrého nože. Upevněte krk labuť kovovým kolíkem. Vybarvte výsledný tvar.
Těm, kteří právě začali ovládat umění vytváření řemesel ze starých pneumatik, se doporučuje, aby se nejprve pokusili vytvořit jednoduché figurky. Pomocí metody překrývání a spojování pneumatik si můžete vytvořit legrační hnízdnou panenku, olympijského medvěda, originální sportovní vůz a další postavy. Hlavní věc je, že je zbarví jasně.
A pro ty, kteří již zvládli mistrovská díla ze starých pneumatik, můžete jít na „novou úroveň“ a začít vytvářet složitější postavy. Například pyšný pelikán na trávníku se spoustou květin bude vypadat velmi neobvykle. Zábavná společnost zvířat na hřišti jistě zaujme pozornost dětí z celého okolí.
Pneumatiky, které přežily svou užitečnou životnost, jsou úžasné a nejdůležitější ekonomické materiály, z nichž si můžete udělat spoustu věcí, které jsou užitečné v domácnosti, a také mnoho neobvyklých a originálních ozdob pro vaši osobní zahradu nebo hřiště.
řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik

řemesla ze starých pneumatik
Vraťte se
Chcete-li komentovat
 • motýlekúsměvsměje sečervenat sesmajlíkuvolněnéušklíbnout se
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyeszčervenalulevilospokojenýúsměv
  mrknutístuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesšklebící selíbánístuck_out_tonguespící
  strachmračil seúzkostopen_mouthšklebící sezmatenýticho
  bez výrazubez názvusweat_smilepotzklamaný_volenýunavenýzamyšlený
  zklamanýzmatenýstrašnýcold_sweatvytrvatplakatvzlyk
  radostužaslkřičettired_facenaštvanývztektriumf
  ospalýmňammaskasluneční brýledizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthnevinný
Komentáře (1)
 1. kondraty
  #1 kondraty Hosté 10. srpna 2017 15:22
  0
  obzvláště neměl rád krokodýl! Je to trochu vtipné! Obecně: Vyzdobte si svoji terasu řemesly k potěšení maličkého - testovací bod!

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky