DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
V kuchyni je místo k jídlu a kout na pití čaje. Proto a výzdoba by měla být z podobných předmětů, aby způsobovala nejen potěšení, ale také chuť k jídlu.
Pokuste se vyrobit originální panel z testu a dalších doplňkových materiálů.
Panel v kuchyni

Pro práci musíte vařit:
- kus tvrdé desky;
- dřevěný rám;
- podstavec na zeď;
- lepicí pistole;
- kusy prolamované a průhledné textilie;
- kvašové barvy;
- zlatá barva ve zkumavce nebo sklenici;
- transparentní lak;
- modelovací těsto.
Hlavním materiálem, ze kterého jsou vyrobeny všechny prvky obrázku, je těsto. Můžete si koupit připravené těsto pro kreativitu, je již v prodeji v různých odstínech. Ale těsto vyrobené doma nemá nižší kvalitu než sklad. Tady je jeho recept!
Smíchejte 2 porce mouky s 1 porcí soli (např. 4 šálky mouky a 2 šálky soli). Sůl by měla být přijata velká. Přidejte 1 velkou lžíci škrobu a 2 polévkové lžíce rostlinného oleje. Potom se postupně nalije do vody a hněteme těsto. Měl by se podobat měkké plastelíně. Nechte test vařit! Materiál je velmi dlouho skladován v plastových sáčcích. To může být okamžitě maloval v různých odstínech přidáním potravinářského zbarvení.
Nyní vezměte rámeček, který máte, a změřte jeho velikost. Vyjměte základnu rámu z lisované desky a přilepte tyto dvě části k sobě. Dřevotřísková deska by měla být okamžitě natřena kvašovou barvou. Vyberte si tón, který vyhovuje interiéru vaší kuchyně.
Odřízněte 2 dlouhé kusy ze soklu a přilepte je svisle. Pak musíte udělat 4 krátké lamely a umístit je vodorovně. Získejte 6 buněk.
Další fází práce je zakrytí rámových a soklových částí zlatou barvou.
Nyní pokračujte k výrobě řemesel z těsta. Uprostřed obrázku je samovar a 3 šálky a talířky. Na samovaru jsou upevněny kulaté bagely.
Panel v kuchyni

A v malých buňkách jsou sladké dobroty. Tohle je malý dort.
Panel v kuchyni

Perníkové sušenky a kulaté sušenky.
Panel v kuchyni

Jahody na snítku.
Panel v kuchyni

Housky, housky a bagely.
Panel v kuchyni

Sladkosti plněné těstem.
Panel v kuchyni

Hliněný hrnec s medem.
Panel v kuchyni

Všechny podrobnosti o malbě musí být vytvořeny samostatně, usušeny a natřeny kvašem. A teprve potom přilepte k základně a přikryjte čirým lakem.
Poslední fáze je výzdoba. Na samovar si můžete vytvořit improvizované záclony a místo ubrusu nalepte kousek krajkové tkaniny.
Složení je připraveno!
Panel v kuchyni

Stane se nádhernou ozdobou vaší kuchyně a hosté způsobí chuť k jídlu a něhu.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky