DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Fotograf Owl - hračka na objektivu fotoaparátu
hračka na objektivu fotoaparátu

Vždy chcete zachytit jasné okamžiky dětství jako památku, pouze dítě je z jeho studií jen zřídka rozptýleno, aby se podívalo do objektivu fotoaparátu. A hračka pokušení, kterou lze snadno vyrobit samostatně, může sloužit jako kreativní cesta ven.
Potřebujeme: šicí stroj, plst atraktivních barev, odpovídající vlákna a jehlu, agrotex, oči, lepicí moment, nůžky. Chcete-li hračku složit kompaktně, hodí se kus gumové čepice a knoflík.
1. Trochu o skici
Čočka objektivu je jedinou částí pro měření, kolem kterých je postavena skica. Měli byste však věnovat pozornost horní části hračky, která by neměla zakrývat blesk, takže výška nástrahy nebude vyšší než 3 cm.
hračka na objektivu fotoaparátu

2. Výběr látky
Nejjednodušší způsob, jak ušít hračku na čočce, je z plsti, protože tento materiál vám umožňuje nezpracovávat hrany, je dostatečně hustý, aby udržel svůj tvar a je velmi různorodý. Další utěsnění hračky se provádí pomocí agrotexu.
hračka na objektivu fotoaparátu

3. Šicí technologie
a) Na uších se vyrábějí štětce: nit se navíjí na tři prsty ve 20 vrstvách a uprostřed je svázána. Z vnější strany jsou konce oříznuty.
b) Podobná část z agrotexu je položena na zadní část základny (růžová). Střapce jsou našity na uších na základně s přímou linií s obráceným. Horní nit je v tónu tkáně obličeje (hnědá), spodní nit je v tónu hřbetu hračky (růžová).
hračka na objektivu fotoaparátu

c) Detaily nohou a křídel jsou zdobeny.
d) Podložky se umístí na zhutněnou část základny pomocí kartáčů, které jsou uzavřeny hnědou částí. Výsledný sendvič je šitý podél vnějšího a vnitřního obrysu kličkou. Aby se hračka mohla dále rozvíjet, jsou nastíněny křížové ohybové linie, které jsou přišity na psacím stroji s přímkou. Chcete-li hračku opravit, když je složená, je našita smyčka gumové gumy. Všechna vlákna jsou svázaná ve svazku a konce jsou skryty v hračce.
hračka na objektivu fotoaparátu

e) Tvář sovy je vyrobena: obočí a zobák jsou šity ručně. Plstěné obočí lze nařezat a načechrat.
hračka na objektivu fotoaparátu

f) Poté jsou křídla připevněna kličkou, ale horní nit se změní na zelenou. Po sešívání všech švů stroje jsou oči slepeny.
g) Hračka je složena nejpřijatelnějším způsobem podél linií ohybu a je určeno místo pro knoflík. V našem případě ze zadní strany hračky.
hračka na objektivu fotoaparátu

Vtipná návnada, která jistě upoutá pozornost dítěte a výrazně zlepší kvalitu dětských obrázků, je tedy připravena!
hračka na objektivu fotoaparátu
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky