DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Přání strom se značkami
Máte-li velkou oslavu, pak již pravděpodobně byly vyřešeny otázky týkající se místa oslav a seznamu hostů. Jak ale doplnit a zpestřit dovolenou? Jak vyniknout z davu a vytvořit báječnou atmosféru? Při řešení těchto problémů přijde pomocný volumetrický strom pro přání.
Existují různé druhy stromů pro přání: na plakátech, s otisky prstů a dalšími, ale v našem článku mluvíme o klasické verzi, stylizované jako skutečný strom. Na přání visí speciální štítky různých formátů a barev. Počet karet se musí shodovat nebo dokonce překročit počet pozvaných.
Pokročilé agentury pro události a ateliéry na výzdobu už dlouho používají podobné umělecké předměty k výzdobě událostí, ale požadují obrovské množství peněz pro ruční výrobu. Po prostudování této mistrovské třídy si můžete sami vytvořit úžasný strom a utratit až 5 $.

Seznam požadovaných materiálů:
větve stromů; svorky; stříkací barva bílá a stříbrná / zlatá; 3 l květináče; 1,5 - 2 kg štěrku nebo kamenů (litrová nádoba); alabastr 2 kg; voda horké lepidlo silikon v pistoli; PVA; vlnitý papír; nůžky; děrovačka; lehčí a svíčka; 5 cm páska - 3 metry; páska 0,5 cm - při rychlosti 20 cm na 1 značku; textilie střihy pro základní dekorace; polobarevná A4 - v poměru 1 list pro 6 štítků; bílý / barevný papír - v poměru 1 list na 6 štítků; kuličková pera; malá krabička - k dodání; poloviny korálků, jakékoli polnice na ozdobu;

Zpracování dřeva


Je vhodné začít výběrem kvalitativního základu pro budoucí know-how v oblasti designu, konkrétně pečlivě zvážit všechny rostliny rostoucí kolem vašeho domu. Ideální akácie. Větev, kterou vyberete, by měla připomínat skutečný strom: být zesílena na základně a do konce větví do mnoha malých větví.
strom pro přání

Poradenství! Větev rozlomte co nejblíže základně. Můžete zásobit na několika případech jen pro případ.
Dále jsme umístili větve na nejteplejší místo v domě nebo na ulici, takže zelení zvadli a vnitřek byl usušen (2-5 dní). Potom musí být očištěny od listů a pupenů, minimálně poškozovat kůru a nejmenší procesy.
strom pro přání

Otevřeme první vrstvu bílé barvy ze spreje. Vše by mělo být aplikováno od 4 do 7 vrstev, v závislosti na stupni, ve kterém je dosaženo požadovaného účinku, přerušovaně, dokud není každá vrstva zcela suchá. Některé větve ve finále mohou být zastíněny stříbrem nebo zlatem.
strom pro přání

Po malování můžete začít „zasadit“ strom v květináči. K tomu nalít 1 kg alabastru do hrnce, nalít vodu po částech a míchat až do homogenní hmoty, konzistence husté zakysané smetany. Důkladně promíchejte, nalijte štěrk a vytlačte jej do alabastru, jemně promíchejte.
strom pro přání

strom pro přání

Malované větve sevřeme na třech místech u základny, v intervalu 10-15 centimetrů, se svorkami a spusťte je do hrnce. V této fázi by měla být vrstva alabastru a kamenů asi polovina hrnce. Nastavte strom podle potřeby a nechte směs zamrznout - 6-8 hodin.Nejlepší je pro toto období podepřít strom na obou stranách tak, aby se nezvlnil ani nezastavil vzhůru pomocí nití, zaháknutím do římsy nebo lustru.
strom pro přání

Poradenství! Pokud jsou svorky příliš patrné, mohou být natřeny zbytky barvy ze spreje.
Když je spodní vrstva alabastru úplně zamrzlá, v samostatné misce zředíme další 1 kg stejné směsi a jemně ji nalijeme na obě strany stromu. Čekáme na úplné kalení a přistoupíme k dekoraci základny a větví.
strom pro přání

Nejjednodušší způsob, jak pokrýt nepravidelnosti alabastrů umělým mechem / rostlinami nebo tkaninou. V naší verzi se používá obdélníkový klop šifonové tkaniny. Navlékneme ji do záhybů, obalíme kolem kufru.
strom pro přání

Poradenství! Připevněte návnadové záhyby k základně pomocí třmenu nebo nitě, aby nevyskočily.
Přilepte zbývající okraj látky podél vnitřního obrysu hrnce horkým lepidlem, otočte oříznuté místo dovnitř a rovnoměrně a krásně rozložte záhyby.
Samotný hrnec je ozdoben stuhou a luk lepicí pistolí.
strom pro přání

Kromě toho, aby se oživily větve, než se na nich objeví přání, mohou růže z vlnitého papíru nebo stuhy. Vytváření takových růží je několikrát popsáno na internetu, používá jakoukoli mistrovskou třídu. Upevněte růže pohodlně na horké lepidlo.
strom pro přání

Poradenství! Neměli byste je příliš mnoho a velké, pamatujte, že jsou pouze doplňkem hlavního účelu stromu.
strom pro přání

Přání značky


Karta, na kterou budou psát, může mít jakýkoli tvar a velikost. Pro úsporu papíru doporučujeme investovat do rozměrů 10 x 10 cm, což vám umožní vytvořit 6 štítků na jeden list A4. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je v počítači v programech, jako je Microsoft Word nebo Photoshop, v závislosti na tom, s kým jste více „přáteli“. Popisujeme funkce pro Microsoft Word.
Otevřete nový dokument a přejděte na kartu Vložit.
strom pro přání

V zobrazené nabídce vyberte položku „Tvary“ a příslušný model. Nakreslete tvar, který se vám líbí.
strom pro přání

Pokud rozměry přesně neurčíte ručně, můžete je opravit kliknutím pravým tlačítkem myši na objekt v nabídce „Formát automatického tvaru“.
strom pro přání

Na kartě „Velikost“ nastavte parametry 9 cm až 9 cm a číslo se automaticky změní.
strom pro přání

Poté přidejte text a všechny nápisy, které chcete vidět na přední straně. Zpravidla se zde uvádějí první písmena jména a příjmení, datum oslavy a další klíčové body. Poté objekt několikrát zkopírujte.
strom pro přání

Umístěte 6 identických buněk na list a vytiskněte je na barevnou půlkartu. Nastavte počet kopií A4 podle požadovaného počtu karet. Pak řez podél linie.
strom pro přání

Rozložení obratu je obtížné upravit tak, aby se list převrátil rovnoměrně, ale nepotřebujeme ho. Zadní strana, na které si hosté budou dělat poznámky, může být obecně ponechána tak, jak jsou. Nebo si stáhněte šablonu svého internetu a vytiskněte 6 jednotek na obyčejný papír a znovu ořízněte. Nastavte počet kopií A4 podle požadovaného počtu karet. Poté lepíme obě části na PVA a dáme je pod tisk, položíme noviny tak, aby se absorbovala vlhkost.
strom pro přání

Čekáme na úplné zaschnutí, vystoupíme z podtlaku a uděláme díry v horní části každé značky děrováním. Pokud nemáte kudrnaté, pak je obvyklé vhodné pro složky, ale místo dvou děr nahradíte jednu.
strom pro přání

Jsme vyzbrojeni páskou 0,5. Dělíme jej požadovaným počtem segmentů na základě výpočtů 15 cm na 1 značku. Poté zpíváme okraje pásky na obou stranách.
strom pro přání

Poradenství! Pokud je množství práce velké, bude vhodné místo svíčky použít svíčku.
strom pro přání

Protáhneme segment otvorem ve značce a připevníme ho lepicí pistolí. Karta je připravena!

Pera a stojan


Chcete-li dokončit obrázek, můžete ozdobit pera, se kterými hosté budou psát.
strom pro přání

Jednoduše je zabalte do zbytků pásek nebo tkanin a postupně je připevněte k silikonovému lepidlu.
strom pro přání

Do krásné krabice můžete umístit velké množství značek. Vyrobte jej z pásek a vlnitého papíru.
strom pro přání

Poradenství! Zvažte transport tak velkého objektu předem, a pokud to čas a příležitost dovolí, nainstalujte jej zpočátku do místnosti pro oslavu.V našem případě byla doprava prováděna v kufru staničního vozu.
Nejlepší je položit strom na stůl na nápadném místě. Nezapomeňte informovat hosty o jeho dostupnosti a nabídce k vyplnění značky. A brzy bude váš domov vyzdoben krásným uměleckým předmětem, který si sami vytvoříte.
strom pro přání

Přejeme vám dobrou dovolenou a vše nejlepší.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky