DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » "Hračka" Good Brownie "
Příběh hezkého domku inspiroval mou vnučku svou vlastní kreativitou. Hledání materiálů trvalo možná déle než samotné šití, protože jsme přišli s jednoduchým vzorem a pracovali čtyři ruce.
Hračka Good Brownie

K vytvoření patchworkové sušenky jsme potřebovali:
• Trocha džínové a kostkované bavlněné tkaniny - druhá byla záměrně nošena, protože mytologické stvoření žije za sporákem a příliš se nestará o svůj kostým.
• Hrubé lněné vlákno, vlákna střední tloušťky, tmavě růžové a modré.
• 2 jehly - cikánské a tenké.
• Nůžky.
• 2 velká a 2 malá plátna; 1 tlačítko zakryté v obyčejném chintzu.
• Hrst bavlněné vlny.
• Plastový kryt z nepotřebného notebooku, kuličkové pero.

Posloupnost akcí:
Na plastu byla nakreslena postava připomínající vejce (tělo s hlavou) a kruh (ucho). Vystřihněte obě části. Na žehlenou kostkovanou klapku byl položen velký kus a kroužil. Udělal ještě jeden stejný detail. Dva kulaté uši byly vyříznuty z denimového materiálu.
Dívka nezávisle zametla uši dvojitým přehybem růžové nitě a položila na každé záhyby na místech, která by později byla připevněna k chráničům hračky. V tuto chvíli jsem našil kapsu s modrým nití na přední spodní část trupu, pak jsem udělal kontrastní ozdobné stehy na kapse a přidal výzdoba - květiny z krajky. Tlačítko utažené látkou se změnilo v nos, tmavé miniaturní knoflíky se staly očima a chomáčky silných světlých nití se staly vlasy a kníry. Tenká jehla byla zvyklá na šít všechny malé věci uvedené v seznamu.
Hračka Good Brownie

Hračka Good Brownie

Hračka Good Brownie

Hračka Good Brownie

Společně jsme na špatné straně ručně spojili části těla, otočili jsme jej na přední straně, uši se našily do dříve levých mezer, panenka byla pečlivě vycpaná vatovou vatou přes korunu a tato díra se našila na temeni hlavy.
Ze stejné koule, která nám pomohla zásobit hlavu domu vegetací, byly krouceny 4 copánky: nohy jsou autentičtější, kliky jsou kratší. Pomocí cikánské jehly připevnili nohy a zakryli připevňovací body velkými knoflíky (díky nim může hračka sedět, když se obtěžuje zavěsit). Namísto lýkových bot ho postavili jako tenisku, zdobili imitací tkaničky.
Hračka Good Brownie

Hračka Good Brownie

Hračka Good Brownie

Pod oválnou záplatou na zádech byly uzly, které držely ruce na těle. Upevnili smyčku pod účes, aby hračku zavěsili, pokud chcete. Po prozkoumání produktu jsme se rozhodli, že koketní květiny na baculatém břiše zdůrazňují dobrou povahu našeho hrdiny. Celkově se ukázalo být pozitivní a milé, že?
Hračka Good Brownie
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky