DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Fotorámeček„ Džínovina “
Každá rodina má svůj vlastní archiv fotografií. Velká nabídka „nejpamátnějších okamžiků“ nikdy nedojde, navíc bude rychle doplněna stále více novými fotografiemi. Proto je takový suvenýr, jak se vám líbí, a hodí se v naprosto každém domě. Ale aby to bylo extrémně jednoduché, a co je nejdůležitější - snadné, rychlé a levné.
Denim fotorámeček

Jistě, každý má staré džíny: je škoda, že je zahodíte, ale není nikde, kde je použít. Právě oni se stanou základem našeho nového fotorámečku. Kromě toho připravte další silnou lepenku, polymerní lepidlo, tužku, pravítko, nůžky a štětec na lepidlo.
Denim fotorámeček

Jako šablonu udělejte libovolnou fotografii požadované velikosti (tato fotografie, například 15X21), aby se rámeček stal standardním formátem. Zakroužkujte obraz ze všech stran a odřízněte přebytečnou lepenku (nejméně 4–5 cm by měla být od každé strany fotografie odsazena).
Denim fotorámeček

Denim fotorámeček

Rozstřihněte džíny na úzké proužky různých délek (velikost každého jednotlivého kruhu bude ve skutečnosti záviset).
Denim fotorámeček

Nyní promažte okraje proužků lepidlem a stočte je do role. Lepidlo nedovolí, aby se cop rozložil uvnitř a udržel jej venku.
Denim fotorámeček

Denim fotorámeček

Dále namažte jednu z plochých stran těchto „zatočení“ lepidlem a všechny díly nalepte postupně na lepenku. Takové polotovary budou vyžadovat hodně.
Denim fotorámeček

Pozor! Při řezání jsou džíny velmi roztřepené, takže bude spousta odpadků a malých strun. Neřežte látku na gauči nebo koberci, je lepší si pro sebe připravit „pracovní pole“, které pak stačí jen setřít nebo kartáčovat.
Denim fotorámeček

Poté, co všechny polotovary džíny „padly na místo“, odřízněte vyčnívající rohy lepenky podél celého vnějšího obrysu našeho rámu a nechte trochu času zaschnout.
Denim fotorámeček

A když lepkavá látka úplně ztvrdne, vystřihněte spodní kruhy na dně podél všech vnitřních stran rámu a mírně zvedněte lepenku. Nyní se fotografie snadno dostane do výsledného prostoru.
Denim fotorámeček

Nakonec je původní fotorámeček připraven. Pokud na zadní stranu nasadíte smyčku, obraz lze dokonce zavěsit na zeď.
Denim fotorámeček
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky