DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Jednoduchý způsob malování obrázku
Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit krásnou a exkluzivní věc, je čerpat z průhledného skla. Je to jednoduše kvůli skutečnosti, že jakýkoli vzor lze umístit pod sklo a přenést na povrch skla. Hotový obrázek potěší jeho výsledek. A pro jeho realizaci nepotřebuje speciální umělecké dovednosti.
V této mistrovské třídě budeme diskutovat o tom, jak ozdobit šperkovnice zabudovaným rámečkem pro fotografii.
K malování skla budete potřebovat:
1. Akrylové barvy všech oblíbených barev. Můžete použít 2-3 odstíny jedné barevné schémy, nebo můžete obrázek ozdobit velkým množstvím barev, podle uvážení jehly.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

2. Odmašťovač (odstraňovač alkoholu nebo laků na nehty).
3. Transparentní akrylový lak pro kreativitu.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

4.3 Štětce: tenké - pro nanášení kontury, střední - pro nanášení barvy, plochý široký kartáč pro zakrytí hotové práce lakem.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

5. Sklo z rámečku pro fotografie.
6. Oblíbená kresba.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

Před zahájením práce musí být skleněný povrch, na který se bude kresba nanášet, odmaštěn speciálním odmašťovačem, alkoholem nebo odstraňovačem laků na nehty, aby kresba lépe ležela a vydržela déle.
Poté připravte výkres, který bude přenesen na sklo. V této dílně je vybrána kresba ze série coloring-actistress. Sklo musí být připevněno k povrchu obrázku. Nemůžete to opravit ničím, stačí se ujistit, že to nejde na papír. Pomocí tenkého štětce a černé akrylové barvy se aplikuje obrys, takže vzor na skle a na papíře by měl být co nejvíce totožný.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

Když je celý vzor přenesen na sklo, musí být ponecháno zaschnout v souladu s pokyny pro barvy. Protože barvy různých značek mohou schnout různými způsoby. Když je okruh zcela suchý. Můžete to udělat pomocí svých oblíbených barev. Protože kresba je založena na černé a bílé, slouží jako šablona pro určení barvy každého prvku pouze představivost umělce.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

Když je vzor malovaný, je nutné ho co nejvíce vysušit, je lepší nechat jej několik hodin. Chcete-li vidět výsledek práce, musíte sklo otočit a zbarvená barva zůstane pod konturou. Vyschlý nátěr musí být pokryt akrylovým lakem ve 2 vrstvách, přičemž každá vrstva se vysuší. Pokyny pro lak ukazují, že jeho úplného zaschnutí je dosaženo po 8 hodinách, takže sklo může být ponecháno uschnout přes noc při pokojové teplotě.
Zůstane pouze vrátit sklo na své místo - v rámečku pod fotografií na krabici a práce je dokončena.
Jednoduchý způsob, jak malovat obrázek

Taková individuálně zbarvená krabička poslouží jako vynikající doplněk do interiéru nebo jako jedinečný dárek a proces jejího vytvoření s takovým vzorem pomůže vyrovnat se se stresem.
Hodně štěstí ve vaší práci!
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky