DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Ozdobte dům na Velikonoce dětmi
Oslava Velikonoc trvá celý týden. Protože dovolená padá na jaře, každý chce na jaře vyzdobit dům světlý a barevný. Velikonoční věnce, barevná vajíčka a co jiného může doplnit interiér bytu? Nabízíme k dekoraci domu obvyklým, ale velmi zábavným způsobem. Do svého bytu můžete přidat zářivě zelenou barvu, trochu nadšení a úsměvy a udělat to společně s dětmi. Abychom toho dosáhli, vyrobíme vejce s velkýma očima a svěžími vlasy trávy.
Ozdobíme dům na Velikonoce dětmi

Budeme potřebovat:
• Vaječné skořápky.
• Vata.
• Pšenice.
• Voda.
• 2 týdny klíčení.
1. Mušle je třeba umýt a dát do stabilní polohy. Můžete použít buď běžný kartonový stojan, nebo keramické nádobí. Naplňte skořápku bavlnou.
Ozdobíme dům na Velikonoce dětmi

Ozdobíme dům na Velikonoce dětmi

Ozdobíme dům na Velikonoce dětmi

2. Aby se zrna udržovala dobře na bavlněném stelivu, nejprve posypte vatovou vatu vodou a teprve poté naplňte pšenici. Voda ve skořápce musí být pravidelně přidávána. Kapaliny potřebují tolik, že vatová vlna zůstává vlhká, už ne.
3. Za týden vyroste tráva této výšky. Rozhodli jsme se však pěstovat zelené vlasy pomocí podnětu.
4. Za dva týdny porostou ušlechtilé vlasy v legračním malíčku. Vložíme oči na skořápky (mám nálepky od dětského designéra, i když můžete jednoduše kreslit náhubky perem s fixkou). Vlasy dětí jsme vložili do účesu. Uděláme účes pro někoho a vložíme něčí vlasy do buchty. Tým vajíček s velkýma očima je připraven ozdobit velikonoční stůl a slavnostní interiér domu.
Ozdobíme dům na Velikonoce dětmi
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky