DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Rychlá polévka s párky
Kdo by měl dát dlani vzhled takového prvního jídla? Němci a Rakušané dlouho používají uzené maso, vaří je na grilu a smaží na pánvi. Tekuté pokrmy s uzenými klobásy nejsou neobvyklé v různých restauracích po celém světě. Tento recept také znamená, že chcete něco přidat do svého. Prosím, v jakékoli kuchyni - doma nebo v nejznámější restauraci - můžete a měli byste experimentovat. A tady je tip: přidejte tuřín. A chuť polévky se dramaticky změní!
Složení na litr pánve:
brambory - dva nebo tři kusy; uzené klobásy - tři (normální velikost) nebo šest kusů, jsou-li malé; cibule a mrkev - jedna každá, celer - jedna nebo dvě větve; voda, rostlinný olej, koření podle potřeby.
Jak vařit:
začít se zeleninou. Odstraňte kůru z cibule, oloupejte mrkev a brambory, než oloupete tyto produkty a celer pod proudem studené vody. Pak
• nakrájejte jemně cibuli, celer a také nebo, jak si přejete, párky, mrkev a brambory;
Rychlá klobása

Rychlá klobása

Rychlá klobása

Rychlá klobása

• dát brambory a mrkev do lehce osolené vody;
• přirozeně smažte na oleji, cibuli a celeru;
• jakmile se začnou hýbat, přidejte k nim uzené maso.
Rychlá klobása

Rychlá klobása

Rychlá klobása

Rychlá klobása

Počkejte, až se zelenina uvaří, přeneste jim smažené jídlo. Polévku promícháme a koříme. Opatrně odstraňte vodní kámen ze stěn nádobí (můžete použít malý kousek gázy).
Rychlá klobása

Rychlá klobása

Jak ozdobit takové první jídlo? to je nejlépe udělat se zelení. Petržel a kopr, koriandr může dát polévku s uzenými klobásy dotek čerstvosti a lehkosti.
Ukazuje se, že výpary z masa mohou být vypuštěny. A výsledek? Nic horšího, zkontrolujte!
Rychlá klobása

Rychlá klobása
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky