DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Panel„ Rakovina nití a hřebíků “
Moje přítelkyně má narozeniny 11. července, ukázalo se podle horoskopu, kterým je rakovina. Tak jsem se rozhodl dát jí symbolický dárekDIY vyrobeno. Chtěl jsem vytvořit originální panel nití a karafiátů s obrázkem členovce. Tato ruční technika se nazývá smyčcové umění. Velmi vzrušující a neobvyklý výkon.

Pro práci jsem připravil následující komponenty:
- dřevěná deska;
- kladivo;
- ozdobné karafiáty;
- awl;
- jednoduchá tužka;
- vládce;
- nůžky;
- obraz rakoviny;
- nitě černé a šedé.

Panel Rakovina nití a hřebíků


Nejprve musíte připravit obraz rakoviny. Vzhledem k tomu, že nejsem velmi nadaný v kresbě, našel jsem kresbu na internetu, kde jsou uloženy omalovánky pro děti. Zůstane to jen snížit.

kresba


Jednoduchou tužkou jsem nakreslil stejnou rakovinu na dřevěnou desku. Abych toho dosáhl, obešel jsem obraz po obrysu a pak sledoval podrobnosti. Musíte také identifikovat rámeček obrázku. Právě jsem ustoupil od okraje 0,5 cm a pomocí pravítka nakreslil rovné čáry.

Kreslil jsem jednoduchou tužkou


To je taková pěkná rakovina.

Kreslil jsem jednoduchou tužkou


Je nutné nastínit místa, kde budou hnáty dekorativní karafiáty. Za tímto účelem můžete do obrázku vložit body v intervalu 5 mm.

obrys místa


Čím více takových bodů existuje, tím více hřebíček bude hustší a vzor bude patrnější.
Pro snazší jízdu v hřebících je lepší udělat mělké díry pomocí šňůry.
Také jsem použil kleště. Drželi karafiát a jeli do požadované výšky. To umožní určit stejnou jízdní výšku všech hřebíčků.

hřebíček


Nyní jsou vlákna součástí práce. Můžete si vzít: od šicích nití po pletací přízi. Ve své práci jsem použil sérii Iris. Na poslední spodní hřebíček jsem přivázal šedou nití a začal se tkát mezi klobouky.

vlákna jsou součástí práce

vlákna jsou součástí práce


Nejprve můžete vést nit v jednom směru, pak v opačném směru, poté - skrz jeden klobouk. Ale chaotické vazby také vypadají dobře. Takto vypadá šedé pozadí. Naplnil jsem je mezerou mezi rakovinou a okrajem práce.

vlákna jsou součástí práce


A černou nití jsem rozložil kresbu samotného symbolu. Pohyboval se různými směry a snažil se nenechat prázdné prostory.

Panel Rakovina nití a hřebíků


Také jsem vytvořil symbolický rámeček. Právě jsem vzal černou nití a stočil ji mezi karafiáty krajní řady ve tvaru osmičky.

Panel Rakovina nití a hřebíků


Takto vypadá dokončená práce.

Panel Rakovina nití a hřebíků


K narozeninám mé přítelkyně můj dárek prostě způsobil spoustu překvapení a obdivu. Tato práce si okamžitě našla své místo na kuchyňské zdi. Vzali mi také přísliby, že stejné panely se brzy objeví v bytech dalších dvou přátel.
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. katrin1755
    #1 katrin1755 Hosté 8. srpna 2017 08:44
    0
    Mám narozeniny přítelkyně v červenci, takže je také rakovinou. A ona miluje jen ruční výrobu! Takže jsem si vybral, co jí vyrobím a představím jí tak originální. A narazil jsem na tento článek čistě náhodou. co je nejdůležitější, přítel je nadšený dárkem!

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky