DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Měkký rám
Při čtení mistrovských tříd se člověk musí vypořádat s takovým problémem, jako je nedostatek potřebného materiálu. Vyšívání však znamená kreativitu, stejně tak i vy řemesla z toho, co je po ruce, nahrazení drahých materiálů. V této mistrovské třídě vám řeknu, jak vytvořit měkký rám z improvizovaných materiálů. Samozřejmě, pokud máte ten správný karton nebo papír na scrapbooking, použijte je ve své práci. Zjistil jsem: zbytečnou tvrdou obálku z knihy, kousek tapety, zbytky syntetického zimovaru, zbytky bavlněné tkaniny, lepidlo PVA a chvilku. Potřebujeme také nůžky, ideálně klerický nůž, pokud ne, odřízneme jako obvykle, pravítko a vše, co byste chtěli ozdobit rámem.

materiály


Připravíme náš karton, tj. Uvolníme kryty ze všech zbytečných vrstev. Velikost může být libovolná. Hlavní věc je vyříznout správné vnitřní okno. Uděláme to na jedné z lepenek. Nejjednodušší způsob je připojit a zakroužkovat fotografii uprostřed. Poté přidejte do rámu 5 milimetrů a vyřízněte otvor. Nevyhazujeme vnitřní výřez, bude nám sloužit jako noha.

vystřihnout

vystřihnout

měkký fotorámeček


Druhý karton a budoucí noha musí být lepeny papírem nebo tapetou pomocí lepidla PVA. Na jedné straně musí být stěna lepena překrytím tak, aby naše vnější strany vypadaly elegantně.

měkký fotorámeček

měkký fotorámeček


Zatímco naše zadní stěna zaschne, přistoupíme k designu přední strany. K tomu přilepte na rámeček z polstrovaného polyesteru, nechte je zaschnout. Vyzkoušejte na rámu na tkanině a ořízněte požadovanou velikost. Na tkaninu jsme položili syntetický zimníizér rámu, omotali jsme okraje a po obvodu jsme přilepili. Rohy je třeba lepit obzvláště pečlivě, aby se na přední straně nenamáčely.

měkký fotorámeček


Dále proveďte řez ve tvaru X ve středu a rohy úhledně přilepte zpět.

měkký fotorámeček

měkký fotorámeček

měkký fotorámeček


Náš rám je téměř připraven, zbývá připevnit nohu k zádům. Je lepší to udělat pomocí rychleschnoucího lepidla. Poté, co zaschne, spojíme obě poloviny dohromady a slepíme všechny strany kromě horní strany. Prostřednictvím této díry do ní vložíme fotografii.

měkký fotorámeček

měkký fotorámeček


Rámeček můžete ozdobit stuhami, korálky nebo mašlemi, podle vlastního uvážení.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky