DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Stylová sukně ze starých džíny
stylová sukně ze starých džíny

stylová sukně ze starých džíny


Džínovina je všestranná. To dělá kalhoty, které se perfektně hodí na jakoukoli postavu, módní bundy, letní letní šaty. Tyto věci je téměř nemožné nést. Pokud textilie ztratila barvu, může být obarvena a pokud je netěsná, otvor zakryje dekorativní náplast. A díry v džínách samy o sobě byly dlouho v módě.

Co dělat se starou věcí?
Džíny se však velmi často otírají podél vnitřního švu. Na takovém místě nevypadá náplast příliš esteticky a nošení podobné věci s dalšími švy se stává nepohodlnými. V této situaci si uvědomíme, že staré džíny budou muset být zahozeny, ale pokud máte představivost, můžete je opakovat. Nůžky, nitě, šicí stroj, 2 hodiny času a nakonec dostaneme stylovou džínovou sukni.

Výhody modelu
Džínová sukně je univerzální věc. V něm se můžete objevit na přednáškách, nakupovat nebo v přírodě. Stejný model délky kolen bude vyhovovat romantickým povahám. Kontrastní vložky dokonale osvěžují předmět a lem se díky nim zajímavě rozprostírá dolů.

Předběžná příprava
Džíny se musí umýt předem. Vyberte látku pro vložky. Koton se vzorem je perfektní. Barva látky nebo vzoru by měla být blízká modré nebo modré. Můžete také použít denim, například z oříznutých nohou. V tomto případě se však spodní hrana během lemování může ukázat jako příliš drsná a nafoukne se.

Pokyny k úpravám
1. Rozbalte vnitřní krokový šev. Opatrně odstraňte všechny řetězce a žehlte látku. Roztřepené oblasti otíráme a snažíme se zajistit, aby čáry řezu duplikovaly původní okraj součásti.

Odepněte vnitřní šev


2. Změříme požadovanou délku sukně a nakreslíme na nohy čáry řezu. K tomu můžete použít malý nebo malý kousek mýdla. Světlé pruhy jsou jasně vidět na tmavé látce a po praní tyto čáry zmizí bez návratu.

řezané čáry


3. Ořízněte nohy. Odstraníme přebytek.

Řezané nohy

Řezané nohy


4. Nyní musíte nastínit, kde budou umístěny boční vložky. Za tímto účelem změřte střed každé přední poloviny a nakreslete čáru k horní části produktu. Totéž děláme s podrobnostmi zad.

boční vložky

Dělá řezy


5. Vyrábíme řezy podél nakreslených čar.

Dělá řezy


6. Dalším krokem je výroba klínů. Za tímto účelem rozřezáme řezy na požadovanou šířku, položíme papír pod tkaninu (nebo okamžitě tkaninu pro klíny), nakreslíme obrysy jednoduchou tužkou, přidáme do švů 1 cm.

dělat klíny

dělat klíny

špendlík s neviditelným a připojeným

špendlík s neviditelným a připojeným


7. Na džínovou tkaninu „tváří v tvář“ aplikujeme klíny, špendlík neviditelným a připevníme.

Zpracováváme všechny švy


8. Zpracováváme všechny švy a spodní část výrobku.

Sukně ze starých džíny je připravena!

stylová sukně ze starých džíny


Předělání staré věci je docela zajímavá aktivita. Zde můžete ukázat svou fantazii, cítit se jako skutečný designér a zároveň získat skvělou věc.
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Alena
    #1 Alena Hosté 2. listopadu 2015 18:53
    0
    Zajímavý nápad.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky