DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » Sto důvodů, proč tě miluji
Sklenice prohlášení o lásce na Valentýna. Co by mohlo být lepší, než vyslechnout prohlášení o lásce od milované osoby, a dokonce i na takové dovolené, jako je den svatého Valentýna. Lepší než jedno, bude jen sto přiznání, proč jste tak drazí k vyvolenému. Dnes vyrobíme láhev „stovky důvodů, proč tě miluji“.
V práci budou použity:
- sklenice nebo malá láhev krásného tvaru;
- PVA lepidlo;
- houba;
- barva na vodní bázi;
- univerzální silikonové lepidlo;
- barevný papír pro tisk;
- lakovací sprej;
- silná vlákna (pytlovina).

Začátek práce. Pomocí houby zbarvíme skleněný povrch láhve bílou barvou. Když první nátěr barvy zaschne, láhev znovu obarvíme, ale nyní je barva již přivedena do požadovaného odstínu (můžete barvy dodat požadovanému tónu pomocí speciálních barev pro barvy na vodní bázi nebo přidáním malého množství barvy do barvy). Pamatujte, že po zaschnutí barva barvy trochu zesvětlí.

V práci bude využito


Zatímco druhý nátěr zaschne, vytiskněte název pro naši sklenici na listu. Jako základ již můžete navrhnout, nebo přijít s vlastním jménem.

vytiskněte jméno na list


Opatrně vystřihněte slova a pomocí PVA je přilepte na povrch láhve. Nepoužíváme příliš mnoho lepidla, jinak může dojít k navlhčení fólie a nadbytečné lepidlo vytvoří na povrchu ošklivé pruhy. Stejně jako barva, lepidlo, musíte ji nechat důkladně zaschnout.

Opatrně vystřihněte slova


Nyní musíte ozdobit horní část krku tak, aby nebyly vidět stopy po otáčení víka. Vezmeme tlustou nitku pytloviny, její konec přilepíme na kapku silikonového univerzálního lepidla a navlhčíme ji po celé délce v PVA a navineme ji kolem krku. Špička je také upevněna průhledným silikonovým lepidlem. Ve spodní části mé láhve jsou také stopy, které dávají svůj původní účel, takže jsou také skryté pod nití. Pokud potřebujete skrýt pouze stopy po kroucení, pak spodní část nemůže být zdobena nití. Pokud jako základ použijete skleněnou nádobu s krásným víkem, můžete tuto fázi dekorace přeskočit. Povrch láhve otevíráme lakovacím sprejem výzdoba. Pokud povrch není nalakován, rychle se zašpiní a nebude možné jej omýt.

zdobí horní část krku


Jako uzávěr použiji pro zpovědní láhev obyčejný dřevěný korek, takže jej jednoduše ozdobím nitěmi a zajistím je uzlem.

uvázat dřevěný korek


Nyní se podívejme na vnitřní obsah naší prázdninové láhve. Tiskneme prohlášení o lásce na barevný papír, z nichž mnohé lze nalézt na internetu. Ale pokud chcete, aby byly přiznání osobnější, je lepší je vymyslet sami. Čím větší je láhev nebo nádoba použitá jako základna, tím větší musí být rozpoznávací proužky. Vystřihli jsme proužky, stočili je a připevnili jsme nití, stuhou nebo kapkou lepidla.

Řezané proužky

upevněte pomocí nitě


Umístíme naše přiznání do láhve, zavřete víko a originál dárek miláčku na den svatého Valentýna je připraven. Láhev můžete navíc ozdobit krásným srdcem.

100 důvodů, proč tě miluji

Sklenice prohlášení lásky

100 důvodů, proč tě miluji
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky