DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Složení pro den svatého Valentýna
Zdá se, že nikdo nepotřebuje prázdnou láhev a že má místo v koši nebo ve sběrném místě pro skleněné nádoby. A ne! Nesnažte se vyhodit tento cenný materiál pro vyšívání. Zkušení řemeslníci mohou z jakéhokoli zbytečného předmětu udělat krásnou věc. Totéž platí pro skleněnou láhev na nápoje. Je důležité, aby byl kontejner sám o sobě elegantnějším tvarem, a pak by se mohl proměnit v elegantní vázu. Pokud zakryjete povrch láhve barvou a přilepíte barevný obrázek, získáte produkt v technice decoupage. Řemeslo vypadá krásně, když je textura vytvořena pomocí běžných papírových ubrousků namočených v lepidle PVA. Někteří řemeslníci zdobí láhve textilem, saténovými stuhami nebo plstí. Dnes se naučíte, jak z nondescriptového kontejneru vytvořit originální vícebarevnou vázu pomocí běžných nití pro pletení.

K práci potřebujete takové materiály:
- skleněná láhev (na fotografii zpod šampaňského, je však možný i jakýkoli jiný tvar);
- trubice z PVA lepidla;
- nitě pro pletení červené, modré, šedé a hnědé barvy (můžete mít jakýkoli jiný odstín);
- ozdobné ozdoby (malé květy, které odpovídají přízi).

potřebují takové materiály


Vezměte láhev, pokud je to možné, odstraňte všechny nálepky a štítky, dobře ji omyjte a otřete do sucha. Rozhodněte se o barvě příze, je důležité, aby vlákna byla ve vzájemném souladu. Je lepší vzít několik nasycených odstínů a pár světlejších barev. Můžete začít lepit nitěmi jak shora (od krku), tak zespodu (zespodu). Postupně rozetřete kus kapacity lepidlem PVA a ve spirále naneste pracovní nit.

šířit kus


Uvolněte svou fantazii a vymyslete optimální střídání barev. Celý povrch můžete rozdělit na stejné části, ale je zajímavější, když se odstíny nití opakují a lepí na segmenty různých výšek.

střídání barev

střídání barev

střídání barev


Zde je pestrobarevná váza vyrobená z jasných vazeb příze. To už může být použit k dekoraci interiéru.

barevné vázy


A řemeslo se stane ještě krásnějším, když ho přidáte s jemnými květinami. Bude ideální, pokud je vyzvednete podle tónu použitých vláken. Lepte květiny na ty segmenty, které mají kontrastní barvu.

doplňte jej jemnými květinami


doplňte jej jemnými květinami


Do takové vázy můžete dát čerstvé květiny, ozdobné ozdoby. Vytvořte mimořádnou skladbu věnovanou Valentýna. Vezměte silnou lepenku (nebo drát) a vytvořte z nich malá srdce.

ozdobné ozdoby


Zabalte přířezy se stejnými odstíny nitě, jaké byly použity při práci s vázou. Ukáže se nejen tradiční červené srdce, ale také šedá, modrá a hnědá postava symbolu dovolené. Nechť je ještě jedno srdce, v tom propoj všechny řetězce dohromady.

ozdobné ozdoby


Vložte malou vázu dřeva do vázy a vložte všechna srdce příze. Můžete je ozdobit lesklými nálepkami.

Složení pro den svatého Valentýna


Ukázalo se jasné složení v jednom barevném schématu, které bude perfektní ozdobou vašeho domova na St. Valentine Váš spolužák ocení nejen překvapení, ale také všechny kreativní nápady.

Složení pro den svatého Valentýna
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky