DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Dekorační tácky
Dnes ozdobíme krásný stojan na láhev vína (nebo šampaňského). Produkt lze také použít jako bonbón. Polotovar (sáňky od MDF) si můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách vyšívání. Na internetu existuje také podobné příslušenství pro ruční výrobu. Takže kromě sáňkování budeme potřebovat:

- 2 m stříbrné pásky, šířka - 13 mm;
- akrylová perlová barva a kousek houby;
- 2 m modré saténové stuhy, šířka - 9 mm;
- kamínky modré barvy, průměr - 6 mm;
- 1 m bílá krajka, šířka - 2 cm;
- 10 ks jisker "sněhových vloček", každý průměr - 2 cm;
- 2 krásné prolamované korálky, průměr - 1,5 cm;
- dobré průhledné lepidlo (vhodný je „Moment-Gel“);
- 1 m široká modrá průsvitná páska, šířka - 7 cm.

Velikosti potřebných materiálů jsou uvedeny podmíněně, můžete si vyzvednout originální stuhy a kamínky, pokud chcete. Hlavní věc je ukázat představivost.

Zde je prázdný stojan na láhev vína (sáně z MDF):

Láhev na víno stojan výzdoba


Přibližná délka produktu je 30 cm, šířka je 12 cm a výška 14 cm. Nejprve pokryjeme saně akrylovou barvou pomocí běžné houby. Jakmile zaschne první vrstva, okamžitě aplikujte druhou vrstvu. Takže barva bude sytější. Je možné připravit obrobek před malováním, ale rozhodl jsem se bez něj.

stát prázdné


Řezali jsme dva pruhy stříbrné stuhy, přibližně po délce saní. Je nejlepší připojit pásku k obrobku a určit přesnou velikost segmentu. Špičky proužků mohou být lehce spojeny se zapalovačem, takže vypadají čistěji. Stuhy přilepte na prázdné, jako na fotografii.

Řezejte dva proužky stříbrné stuhy


Stejnou metodou určíme délku fragmentu modré pásky. Lepíme tento pruh na křižovatce dvou stříbrných segmentů.

fragment modré stuhy


Nyní opravíme jiskry. Kapáme kapku lepidla, aplikujeme sněhovou vločku. Kapka lepidla „vykoukne“ otvorem ve sněhové vločky.

opravíme jiskry


Zatlačte na modrý strazík nahoře.

stiskněte modrý strazík


Chcete-li rovnoměrně přilepit sněhové vločky, musíte nejprve obrysy místa jejich připevnění pravítkem. A opakujeme to pětkrát.

přilepte sněhové vločky rovnoměrně


Nyní začneme vytvářet luk pro náš stojan na láhev vína. Řezáme dva proužky nejširší stuhy, každý asi 20 cm, z nichž získáme dvě luky, které budou připevněny ke stranám saně.

začněme tvořit luk


Přelomte fragment na polovinu tak, aby konce pásky byly spojeny uprostřed. A šijeme šev „vpřed jehly“.

Přidejte fragment


Utáhneme šev. Měli bychom se uklonit. Odřízněte asi 18 cm krajky, prošijte jehlou „dopředu“ podél jedné hrany a utáhněte ji. Zde je výsledek:

Utáhněte šev


Nyní zpět na stříbrnou stuhu. Řezáme tři fragmenty po 20 cm, každý z nich přeložíme na polovinu a připevníme jehelou a nití.

Odřízněte tři fragmenty


Ušijte všechny tři fragmenty do přídě. Podobné dekorační prvky vyrábíme ze dvou segmentů modré stužky dlouhé 15 cm a pak také 8 cm dlouhé.

Sešijte všechny tři fragmenty


Další etapa je poslední luk. Šijeme všechny prvky do jediné krásné dekorace. Zhora jsme připevnili prolamovanou perličku.

poslední luk


Přilepíme luk na saně. A nyní opakujeme všechny kroky nejprve, pouze pro druhou stranu produktu. Hotový stojan můžete použít jako cukroví k ukládání sladkých dobrot.

Stánek výzdoba


A zde je příklad přímého použití saně - jako stojan na láhev vína (nebo šampaňského).

Láhev na víno stojan výzdoba
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky