DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Pletená dětská čepice" Cat "
Originální a krásné dětské klobouky jsou vždy nápadné. Všichni kolemjdoucí je obdivují. A takový krásný klobouk si můžete spojit sami, a proto potřebujete trochu času a trpělivosti. Pro práci, kterou potřebujeme: Příze pro pletení jemných dětských věcí Alize Baby Wool. Šedá barva. Jakákoli hustá příze tmavě šedé, vínové barvy. Velká jehla. Pletací jehlice velikosti 3 nebo 3,5. Začněme tedy vyrábět dětský klobouk. Čepice jde do objemu hlavy 90–95 cm. Bereme pletací jehlice velikosti 3 nebo 3,5. Pokud chcete, aby klobouk byl blíže k síti, pak si můžete vzít pletací jehlice a silnější v objemu. Na jehly sbíráme 100 smyček. Smyčky nemusí být příliš utahovány, jinak bude klobouk neomylný a bude se točit různými směry. Poté, co jsou smyčky skórovány, jsme pletli úplně jednu řadu přední viskózní. Pokud chcete, aby se čepice neotáčela, můžete nejprve pletené řady pěti nebo více gumových pásek s asi dvěma obličejovými smyčkami, dvěma špatnými. Chtěl jsem, aby se čepice roztočila, a proto jsem si neprotáhl elastický materiál. Pleteme tedy první řadu s předním viskózním materiálem a potom druhý řádek pleteme se špatným viskózním materiálem. Nejprve jsem to udělal, aby se v budoucnu čepice nekroutila velmi vysoko, protože nitě jsou poměrně tenké, rychle se točí.

Pletený dětský klobouk Kitty


Dále jsem kompletně pletl celou tkaninu obličejovou viskózou.

Pletený dětský klobouk Kitty


Během pletení se nebojte, že se čepice začne krčit rychle, tento efekt je dán tenkými nitěmi. Již na hotovém výrobku se okraje nevaří.

Pletený dětský klobouk Kitty


Po pletení asi 20-21 cm můžete dokončit pletení čepice. Pletete poslední řádek takto: Pleteme dvě smyčky dohromady a výslednou jednu převedeme zpět na předchozí pletací jehlu, pak znovu provedeme stejnou práci se smyčkami. Děláme to, dokud na paprsku nezůstane jedna smyčka. Prořízněte nit a protáhněte ji poslední smyčkou a dobře ji utáhněte, aby nit neklouzala.

Pletený dětský klobouk Kitty

Pletený dětský klobouk Kitty


Nyní složí plátno na polovinu, vezmeme do něj jehlu, vyplníme stejná vlákna, zašijeme horní a jeden okraj plátna. Klobouk je ušitý, ale teď si musíte uši a tlamu na něm.

Pletený dětský klobouk Kitty


Vpíchněte tmavě šedou nit do jehly, aby se lišila barvou od celého pozadí klobouku. A teď šikmo ušijeme každý roh klobouku, abychom dostali kočku do uší.

Pletený dětský klobouk Kitty


Uši jsou sešité, pak vyšíváme tlamu.

vyšívací uši


Nejprve nastíníme střed čepice a položíme tam tečku křídou - to bude nos kočky. Dále ve stejné vzdálenosti od nosu vytváříme body pro oči.

vyšívejte oko


Vyšíváme kočičí oči a nos stejnou tmavě šedou nití. Proškrtněte oči a nos tak, jak je znázorněno na fotografii. Během celého procesu pletení si můžete okamžitě přivázat oči, nos a ústa - přivázat vlákno, spočítat smyčky a v těchto vláknech se zmást. Cítil jsem, že je to delší, a proto jsem už na vyšívané čepici vyšil křížem kříž. Nyní vyšíváme kočičí knír stejnou nití. Potom vezmeme vínovou nití a také na obrázku vyšíváme ústa naší kočky.

vyšívací ústa


Pomalu svázali pro dítě nádherný klobouk.

Pletený dětský klobouk Kitty
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky