DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Fotorámeček ze starých tlačítek
Každý doma má pravděpodobně mnoho starých tlačítek a v tomto článku vysvětlíme proč. K vytvoření samotného rámu potřebujeme:
• Karton nebo velmi těžký papír;
• Lepidlo (nejlépe na okamžik);
• Tužka;
• Vládce. K dekoraci budete potřebovat:
• Tlačítka (mnoho různých velikostí);
• Thermogun;
• Barvy.

Nejprve musíte přijít s tvarem vašeho rámu. Poté, co jste se rozhodli pro tvar a jeho velikost, musíte ji nakreslit na silný papír. Vystřihovali jsme ji a zakroužili stejný tvar na dvou různých kartonech. Vystřihněte je. Je však třeba si uvědomit, že pokud potřebujete vyříznout místo pro fotografii v první lepence, neměli byste to dělat ve druhém, protože z tohoto kusu uděláme zadní stěnu našeho rámu, na které by neměly být žádné otvory. Lepíme všechny části dohromady, nezapomeňte opustit místo, takže můžete vložit fotografii (nebo fotografie, v závislosti na tvaru vašeho rámu) a můžeme předpokládat, že hlavní část přípravy rámu je dokončena.
Nyní přejděte k zdobení. Pro větší pohodlí byste měli nejprve namalovat celý rámeček, takže pokud na konci zakryjete bílé mezery (jak je to na fotografiích), nemusí se ukázat úplně přesně. Poté pokračujte v lepení tlačítek. První vrstva je lepší přilepit velká tlačítka, která budou sloužit jako pozadí pro váš rám. Pak lepidlo menší. A na závěr, jako poslední dotek, můžete přidat spoustu malých, které vám pomohou udělat váš rám živějším a zajímavějším. Barva si samozřejmě vyberte sami. Aby byl rám zajímavější, měli byste zvolit různá tlačítka s různým dekorem. Pokud jste nechali malování rámečku na později, pak hned po nalepení tlačítek, můžete to udělat tím, že vymažete všechny mezery zvolenou barvou. Posledním krokem je vytvoření nohy. Je pravda, že pokud nechcete, aby to stálo, ale viselo na zdi, můžete na něj jednoduše přilepit několik saténových stuh, což jim poskytne dojem smyčky. Noha může být konstruována následovně. Lepidlo z lepenky (nebo z několika vrstev tlustého papíru, protože rám dopadne na nohu a při tolika knoflících to není malé), pravoúhlý trojúhelník a přilepte rám k převisu. Nezapomeňte to na konci namalovat. Pokud je tvar rámečku stejný jako na fotografii, nezapomeňte oříznout díry na straně, která je propona, jinak bude vaše noha viditelná vpředu, čímž se poškodí vzhled rámečku. A možná v této věci může být váš rám považován za hotový.
Stejně tak můžete uspořádat nejen rám, ale také zrcadla a další prvky vašeho interiéru.

nakreslete LÁSKA

vystřihněte lásku

LÁSKA

přilepte tlačítka

přilepte tlačítka

Fotorámeček
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky