DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Foto rámeček vyrobený z látky a mušlí
Je nepravděpodobné, že znáte člověka, který nemá rád moře. A na tom nezáleží, je to ten, kdo pravidelně chodí do letovisek, byl tam alespoň jednou v životě, nebo jen sny o teplých vlnách a zlatém písku pod nohama. Co je přivedeno domů z moře? Suvenýry, bronzové opálení, mušle z pobřeží a samozřejmě nezapomenutelné vzpomínky na zbytek na mnoha fotografiích. A tak, aby se i v zimě neustále zahřívali svým slunečním teplem, stačí si vybrat jednu z nejjasnějších a umístit ji do rámu z skořápek sebraných na pláži rukou.

Co tedy budete potřebovat k vytvoření originálního fotorámečku mušlí?
1. Tři kovové závěsy pro kovový profil rámu se stojanem.
2. Silný karton, můžete z obyčejné krabice vytvořit základnu.
3. Klapka textilie s námořním potiskem nebo jako vesta.
4. Mušle různých tvarů a velikostí, jaké máte.
5. Stránka s filmem ze starého alba pro vložení fotografie.
6. Kus fólie a kartonu střední tloušťky pro vytvoření kotvy.
7. Korálky, ozdobné malé květiny, luky - to je to, co chcete ozdobit kompozicí.
Pokud máte vše v domácnosti, najděte potřebné nástroje pro práci - nůžky, jehlu se nití, pero nebo tužku, stejně jako lepidlo PVA. Nic víc než tvořivost a vytrvalost nepotřebujete. Proto můžete okamžitě přistoupit k příjemnému vyšívání.
Vezměte kovové závěsy, které často zůstanou po opravách pomocí sádrokartonu. Pokud nevíte, co to je, zeptejte se svého manžela, pomůže. Pokud takové součásti nemáte, můžete si je koupit levně v nejbližší železářství. Z těchto kolejnic tvoří přibližně stejný rámeček jako na fotografii.

Vezměte kovové přívěsky


Můžete experimentovat a přijít s něčím vlastním. Velmi snadno se ohýbají i rukama, ale aby se ukázalo, že struktura je pevná, je vhodné kleště stlačit na spoji bočních sloupků a přepážky. Z tkaniny odstřihněte několik dlouhých proužků až do šířky deseti centimetrů.

nakrájíme několik dlouhých proužků


Tyto klapky pevně zabalte do kovového rámu tak, aby jej úplně skryly a ponechaly pouze zadní část stojanu. Když jedna chlopeň skončí, připevněte ji několika stehy pomocí jehly a nitě, potom uchopte další a pokračujte, dokud nedosáhnete toho, co chcete.

naviňte svůj kovový rám


Z lepenky vyřízl obdélník nebo čtverec o něco širší a vyšší, asi pět centimetrů než rám. Ale ne nutně, v tomto případě je jakákoli forma přípustná, dokonce asymetrická. Vytvořte díru vhodnou pro fotografii v kartonu prázdné. Mělo by být menší než samotná fotografie.

ořízněte obdélník nebo čtverec


Na zadní stranu lepenky připojte kapsu na obrázek, kterou lze pořídit ze starého nepotřebného fotoalba. Nalepte ho na lepidlo a pro spolehlivost projděte okraje pomocí pásky. Pokud není k dispozici žádná kapsa s filmem, připravte ji z obyčejného papíru, ale v tomto případě nebude fotografie chráněna před prachem.

upevněte kapsu


Karton namažte dostatečným množstvím lepidla na přední straně, jemně se opřete rámem potaženým hadříkem, stiskněte a na půl hodiny ležel pod lisem. Když se drží pohromadě, můžete začít zdobit.

můžete začít zdobit


Nakreslete kotvu na karton, vystřihněte ji, přeneste stejný vzor na fólii, můžete použít cigaretový balíček a také jej vystřihnout. Lepte je dohromady.

Nakreslete kotvu na karton


Umístěte kotvu kamkoli do rámu, nejlépe do spodní části. Rozložte skořápky, abyste vybrali nejkrásnější a zhruba pochopili, co s nimi budete dělat.

Umístěte kotvu kamkoli do rámu.


Je důležité, aby byly skořápky suché, jinak se nepřilepí.Vytvořte z nich vzorovaný rozptyl hojným zakrytím lepenkových a textilních povrchů budoucího rámu.

Umístěte kotvu kamkoli do rámu.


Aby se při umístění na lepenku pevně a rychle lepily, naneste na ni vrstvu PVA a pro připevnění na látku - nátěry.

vzorované placer


Když se vám obrázek líbí, můžete zastavit. Nebo si vezměte další korálky, korálky nebo květiny dostupné v domě a doplňte kompozici. Pokud je použijete střídmě a vkusně, rám se ukáže jako velmi efektivní a neobvyklý. V žádném případě nikdo nebude mít takový dekor kromě vás a fotografie z dovolené v exkluzivním rámečku, který sami vytvoříte, ozdobí váš domov, naplní jej pohodlím a potěší vás příjemnými emocemi.

Fabric a mušle fotorámeček
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky